Back To Top
Reklamın İyisi Kötüsü Olmaz... Akçakoca bu kez gezi teknesi ile manşette

Reklamın İyisi Kötüsü Olmaz... Akçakoca bu kez gezi teknesi ile manşette

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -2.06.2020
Reklamın İyisi Kötüsü Olmaz... Akçakoca bu kez gezi teknesi ile manşette
- A +

Pazartesi günü plajlarıyla Hürriyet Gazetesinde manşet olan Akçakoca, bugün de önümüzdeki günlerde Akçakoca turizmine hizmet vermesi beklenen gezi teknesi ile manşet oldu.

 Akçakoca turizmine yeni bir ivme kazandırması beklenen gezi teknesi ulusal medyada manşetleri süslemeye başladı.

Seçim kampanyası esnasında yaptığı konuşmalarda, "Gezi teknesi olmayan şehirde turizm mi olur" eleştirileri yaparak, göreve başladığında ilk icraatlarından birinin gezi teknesi olacağını söyleyen Başkan Okan Yanmaz, 3 katlı, 400 kişi kapasiteli, 24 metre uzunluğunda ve 12 metre genişliğinde olan yüzer restoranlı tekneyi turizme hizmet etmesi için Akçakoca’ya kazandırmıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın,  1 haziran tarihinden itibaren normalleşme adımlarına bağlı olarak plajların açılacağını, otel, motel, pansiyon, cafe ve restoranların yeniden faaliyete geçeceğini  açıklamasının ardından, Ereğli’de özel bir tersanede son bakımları yapılan gezi teknesinin, önümüzdeki günlerde Akçakoca Balıkçı Barınağına getirileceği ve yapılacak törenin ardından Akçakocalılara, şehrimize gelen misafirlere hizmet vermeye başlayacağı öğrenildi.

Alınan bilgiye göre, çift gövdeli katamaran gezi teknesinin 3 milyon 150 bin liraya alındığı öğrenildi.

Kimi ulusal medya organlarında yer alan gezi teknesi haberleri, mevcut belediye yönetimini yıpratma amacı gütse de,  Akçakoca’nın reklam ve tanıtımına katkı sağlamış oluyor.

 Ulusal medyada yer alan gezi teknesi haberleri ayrıca, tatillerini Akçakoca’da geçirmeyi düşünenlere de farklı bir seçenek sunmuş oluyor.

Yorumlar

Yorumlar
Akçakoca TV yetkilileri şeffaf olun yandaş olmayın neden 3 yorum yapılmış hakaret olmadıkça eleştrileri neden yayınlamıyorsunuz.Olmaz olsun böyle yayıncılık.
Yüzlerine tükürsen, temizlendik diyen bir Akçakoca TV gerçeği var
Aynen öyle. Bizi tüm Türkiye'ye rezil ettiniz. Belediyeye ait her yeri peşkeş çek, sonra gemiyle turist gezdir. Hadi oradan.
Bu kadar bu Gemiciğin reklamını yapmayın.Bu kadar dert sıkıntı varken millet geçim derdinde iken boş işlerle uğraşılıyor.Şöyle bir kamuoyu yoklaması yapsın bakalım YANMAZ halkın birinci önceliği GEMİ mi.Oturur MHP teşkilatı olarak eşli babalı tam teşkilat sefa sürerler.Maliyetler gelir dider hesabı kullanım süresi bakalım sonunda ne fayda götürecek.Zarar ederlerse muhtemel ki olacak olsun SUYA bir YÜZDE ELLİ daha zam yaparlar.Açık nasıl kapanacak.Olmadı tekrar maaşları ödemek için tekrar borç ararlar.Nasıl olsa milletin parası hesap soran mı var tıpkı önceki yönetim gibi.Sefalarınız olsun
yeni