Back To Top
1 kişinin öldüğü 3 kişinin yaralandığı iki ailenin silahlı kavgası kamerada

1 kişinin öldüğü 3 kişinin yaralandığı iki ailenin silahlı kavgası kamerada

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -1.06.2020
1 kişinin öldüğü 3 kişinin yaralandığı iki ailenin silahlı kavgası kamerada
- A +

Kocaali ilçesinde arazi anlaşmazlığı yüzünden aralarında husumet bulunan iki aile arasında 1 kişinin silahla vurularak öldürüldüğü ve 3 kişinin yaralandığı silahlı kavga anları saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

Kocaali’nin Şerbetpınarı Mahallesi’nde yaşanan silahlı vurgunun kamera kayıtları ortaya çıktı. Cengiz Tenkoğlu’nun vurularak öldürüldüğü babasının ise yaralandığı olay saniye saniye görüntülere yansıdı.

 Geçmişte arazi nedeniyle husumetleri bulunan iki aile dün gece 03;00 sularında araca kurşun isabet ettiği iddiasıyla büyük bir kavgaya tutuştu. İki aileden çok sayıda kişinin karıştığı kavga ve sonrasında yaşanan vurgunun kamera kaydı ortaya çıktı.

 

 Olay, gece saatlerinde  Kocaali ilçesi Şerbetpınarı Mahallesi'nde meydana gelmişti. Edinilen bilgilere göre, daha önce aralarında arazi anlaşmazlığı yüzünden husumet bulunan iki aile arasında kavga çıktı. İddiaya göre, Ş.T., Ö.T., N.T., E.T. ile Cengiz Tenkoğlu isimli kişiler aralarında husumet bulunan İ.K.'nin evine sopalar ile giderek, İ.K., Ş.K. ve E.K. isimli kişileri darp etti. Bu esnada ise darp edilen İ.K. ve Ş.K. isimli şahıslar tabanca ve pompalı tüfeklerle ateş açarak Cengiz Tenkoğlu ile E.T. isimli kişiyi yaraladı. Yaralılardan Cengiz Tenkoğlu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, olay ile ilgili geniş çaplı inceleme başlatılmıştı.

 KAVGA ANLARI KAMERAYA YANSIDI

Öte yandan, olayın yaşandığı evde bulunan güvenlik kamerasına kavga anları saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, ailelerin birbirlerine girerek kavga ettiği anlar ve bu esnada ise silahların ardı ardına ateşlendiği görüldü. Ayrıca, olayın yaşandığı adreste jandarma ekiplerince yapılan aramalarda, 2 adet tüfek, 3 adet tabanca, 7 adet tüfek fişeği, 4 adet 9 mm tabanca mermisi, 8 adet 7.65 mm tabanca kovanı, 2 adet 9 mm tabanca kovanı, yaklaşık 1 buçuk metre uzunluğunda fişek kılıfı ele geçirildi. Gözaltına alınan İ.K. ve Ş.K. isimli şüpheliler, jandarmada tamamlanan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecek.

Kaynak: İHA

Yorumlar

Yorumlar
Dünya malı dünyada kalmış kime ne kalmış ki bu hırstır ? Gerek varmıydı diğer tarafa getiremiyeceğiniz toprak parçası için ahiretinizi yakmaya :( Yazık .
yeni