Back To Top
2 günde 19 kişi...Koronavirüs sayısı 335’e yükseldi

2 günde 19 kişi...Koronavirüs sayısı 335’e yükseldi

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -31.05.2020
2 günde 19 kişi...Koronavirüs sayısı 335’e yükseldi
- A +

DÜZCE'DE VAKA SAYISI HIZLA ARTIYOR

Düzce’de Koronavirüs Salgınında vaka sayısı hızla artmaya devam ediyor. Düzce’de son 5 günde vaka sayısına 19 kişi daha eklendi.

Perşembe günü yapılan testlerde 316 olduğu öğrenilen son vaka sayısının Cuma ve Cumartesi günü 19 kişi birden artarak 335’e yükseldiği öğrenildi.

Ülke genelinde  alınan tedbirlerle vaka ve ölüm sayıları, gün geçtikçe düşme eğilimi gösterirken, Düzce’de ise yükselmeye devam ediyor. Vaka artışlarında  tekstil fabrikalarının başı çektiği ileri sürülürken, sosyal mesafe, maske ve hijyenin fabrikalarda ihlal edildiği gelen bilgiler arasında.

Pazartesi gününden itibaren normalleşme adımlarının hızla uygulamaya geçileceği düşünülürse, yetkililerin bir süre daha işi sıkı tutması gerekiyor.

Yorumlar

Yorumlar
Vaka sayılarının artması normaldir çünkü Düzce ilimizde ve çevresinde bu hastalığı hiç önemsemeyip normal yaşamlarına devam eden insanların sayısı oldukça çok olacağı budur yakında Düzceyide Karantina altına allarsa şaşırmayın
Sözüm ona kendini bilmezlee..Önlem alma adına işine gidemeyen Sokağa çıkamayan onca vatandaş varken bu vurdum duymazlik niye.Bir insan evine ekmek goturemiyoe sıkıntıya maruz kalıyorsa bunun sorumlusu tedbire önem vermeyenler.Sonumuz hayır olsun.
yeni