Back To Top
VATANDAŞA BERBER VE KUAFÖRLERDEN RAHATLATAN HABER

VATANDAŞA BERBER VE KUAFÖRLERDEN RAHATLATAN HABER

 - 1 Onaylı Yorum  -1 Bekleyen Yorum -29.05.2020
VATANDAŞA BERBER VE KUAFÖRLERDEN RAHATLATAN HABER
- A +

Akçakoca ilçesi dahil olmak üzere, il genelinde faaliyet gösteren 361 üyenin koronavirüs testleri negatif çıktı...

Düzce Berberler ve Kuaförler odasından halkı rahatlatan haber geldi. Bayram öncesi Valilik kararıyla coronavirüs testine tabii tutulan Düzce Berberler ve Kuaförler Odasına bağlı  il genelinde faaliyet gösteren 361 üyenin tamamının korona virüs testi negatif çıktı.

Akçakoca TV  haber merkezine özel açıklamalarda bulunan   Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar OdasıBaşkanı Necdet Küründük şöyle konuştu.

"Bugüne kadar halkımızın sağlığı ve güvenliği için odamıza bağlı tüm esnaf arkadaşlarımız üstün bir gayretle uygulanan tedbirlere harfiyen riayet etmiştir. Gelen testlerin negatif çıkması işte bu tedbirlerin sonucudur. Kıymetli Düzce halkı bundan sonra da bu kurallara aynı şekilde uyacağımızı ve onlara güvenle hizmet verebileceğimizi bilsinler. Başta bu süreçte oldukça gayret gösteren esnaf arkadaşlarıma çok teşekkür ediyor ve kutluyorum.

Yorumlar

Yorumlar
Kardeşim bülbül kuaförün testi pozitif çıktı diyen yine si değilmiydiniz.. ne oldu.. ne değişti.. adamın dükkanı kapandı. Bellli müşterileri de başka berberlere geçti artık
yeni