Back To Top
Düzce Genelinde Vaka Sayısı Son Durum...

Düzce Genelinde Vaka Sayısı Son Durum...

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -28.05.2020
Düzce Genelinde Vaka Sayısı Son Durum...
- A +

 Düzce’de koronavirüse bağlı vaka sayısı artmaya devam ediyor. Bugüne kadar toplam 11 kişinin hayatını kaybederken son yapılan testlerle, vaka sayısında sayı 310’dan 320’ye yükseldi.

Düzce’de alınan tedbir ve önlemlere tüm vatandaşların gerektiği gibi uymaması nedeniyle, koronavirüs vaka sayısı her geçen gün artıyor.

Düzce’de dün yapılan testlerle vaka sayısı 310’dan, 320’ye yükseldi.

Bu vakalarla temasta bulunan yüzlerce kişi ise ev karantinasında tutulurken, vaka sayısının daha da artmasından endişe ediliyor.

AKÇAKOCA İLÇESİ SON DURUM

Akçakoca Merkez Çarşı'da berberlik yapan İ.B'nin Korona testinin pozitif çıkması üzerine Filyasyon ekiplerinin yaptığı çalışmalarda işyerine girip çıkan kişilerle birlikte Akçakoca genelinde toplam 100 kişiden fazla vatandaşın evde karantinaya alındığı belirtildi.

Yorumlar

Yorumlar
Berber arkadaşımızın testinin pozitif çıktığını üzerini çize çize her haberde yazıyorsunuz. Fakat doğru haber yapmıyorsunuz. İ.B diye yazıp güya isim vermediğiniz arkadaşımız evine gönderilmiş ve testleri de negatif çıkmıştır. İlk günden beri bu böyledir. Niye hala arkadaşımızı karalamaya çalışıyorsunuz ? Lütfen araştırıp öyle haber yapınız. İnsanları doğru yönlendirmek lazım. Tedbir amaçlı temas halinde olanlar ile kendisi ev de gözetim altındadır.
Lütfen haber yaparken biraz daha dikkatli yaparsanız kimse zarar görmez resmen akçakoca esnafını bitiriyorsunuz .Maskesiz çalışan mağza,market,manav,kasap ve birçok işyeri var onlara denetim olmadığını düşünüyorum .Bizler kuaför ,berber ve güzellik salonları olarak çok fazla itinayla denetleniyoruz . Çok da iyi oluyor kendimiz ve akçakoca lı halkımıza en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz .Artık suçlanılmak istemiyoruz .Emeğiyle çalışan insanların lütfen yazı ve yorumlarınızda biraz dikkat ! Saygılar......
Şu berberler açılmadan test yapılsa daha iyi oqz mıydı
Akçakoca da coranavirüs denilince neden hep akla berberler geliyor. Testlerimizi Türkiye geneli olarak yaptırdık ve hepimiz negatif çıktık ısrarla söylememize rağmen neden hiçbunu paylaşmıyorsunuz güzellik salonlarımızda, kuaför salonlarımızda yaptığımız işlemlerimizde hijyen en üst seviyedeydi zaten. Virüs geçecekse sokaklarda, manavlarda , marketlerde ve halk pazarlarında mesafeye dikkat etmeyen maske dahi takmayan insanlardan geçer. Lütfen bunlara dikkat çekelim. Saygılar....
yeni