Back To Top
DEVA Partisi Akçakoca'da örgütlenmeye başladı

DEVA Partisi Akçakoca'da örgütlenmeye başladı

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -27.05.2020
DEVA Partisi Akçakoca'da örgütlenmeye başladı
- A +

 DEVA Partisi kurucular kurulunda yer alan  Metin Kaşıkoğlu,  Deva Partisi’nde görev almak isteyenlere çağrıda bulunarak, kendisi ile irtibata geçilmesini istedi. Akçakoca siyasetini yakından takip eden isimler, AK Parti'nin genel politikasından hoşnut olmayan bir çok ismin Kaşıkoğlu ile irtibat halinde olduğunu ileri sürdü.

AK Parti’den iki dönem Düzce milletvekilliği ve bir dönem il başkanlığı yapan ve geçtiğimiz aylarda AK Parti ile yollarını ayırarak Deva Partisi’ne katılan Kaşıkoğlu, şimdi de Deva Partisi Düzce Teşkilatı’nın oluşumu için kolları sıvadı. Kaşıkoğlu sosyal medya hesabı üzerinden Düzcelileri partilerinde görev almaya davet etti.

Deva Partisi  Kurucular kurulunda bulunan  Düzce eski AK Parti Millet vekili Metin Kaşıkoğlu sosyal paylaşım sitesinde şu ifadelere yer verdi.

‘’Deva Partisi il teşkilatları kuruluş çalışmaları kapsamında Genel Merkez tarafından oluşturulan 18 adet komisyon içinde 5 no.lu komisyon olarak, diğer 4 kurucular kurulu üyesi arkadaşımız ile birlikte öncelikle Aydın, Muğla, Denizli ve Uşak il teşkilatları için üçer kişilik kurucu heyet oluşturmak adına görevlendirilmiş bulunuyoruz.

Partimizin illerde en ideal şekilde kuruluşunu gerçekleştirmek için çalışmalarımız başlamıştır.

Pandemi süreci nedeniyle şu anda digital ortamda partimize yoğun şekilde devam eden müracaatlar üzerinde analiz ve değerlendirmelerimiz devam etmektedir.

İllerimizde teşkilatlarımızın kuruluşunun en ideal şekil ve kişilerle gerçekleştirilmesine katkı sağlamak, görüş ve kanaatlerini bildirmek, görev alma isteklerini belirtmek isteyen arkadaşlar aşağıda belirtilen iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirler. Metin Kaşıkoğlu , 06deva06@gmail.com" 

Kaşıkoğlu'nun açıklaması sonrası, DEVA Parti'sinin Akçakoca teşkilatında kimlerin görev alacağı ve kurucu ilçe başkanı kimin olacağı merak edilmeye başladı. Kulislere yansıyan bilgilere göre, AK Parti'nin genel politikalarından hoşnut olmayan bir çok ismin, DEVA Partisinin Akçakoca teşkilatında yerl alacağı gelen son dakika bilgileri arasında. 

Yorumlar

Yorumlar
Reis i satanlarla işimiz olmaz
yeni