Back To Top
MHP Akçakoca Belediye Meclis Grubu Üyeleri Ramazan Bayramı Mesajı yayımladı

MHP Akçakoca Belediye Meclis Grubu Üyeleri Ramazan Bayramı Mesajı yayımladı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -23.05.2020
MHP Akçakoca Belediye Meclis Grubu Üyeleri Ramazan Bayramı Mesajı yayımladı
- A +

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Akçakoca Belediye Meclis Üyeleri, Ramazan  Bayramı  dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

“Küresel salgın korona virüs nedeniyle bu yıl farklı bir Ramazan Bayramı yaşayacağız. Çocuklar neşe ile kapımızı çalmayacak, büyüklerimizin ellerinden hürmetle öpemeyecek, sarılıp kucaklaşamayacağız “ diyen  MHP Akçakoca Belediye Meclis Grubu Üyeleri Başkan Yardımcıları Yüksel Yılmaz ve  Şenol Yazgan, Sinan Akın, Hakan Öztaş, Kadem Direk, Hanife Pazvant Tetik, Mesut İnceoğlu,  yayınladıkları ortak mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Milletimizin manevi değerlerinin, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel şekilde yaşandığı, her türlü dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dostluk, hoşgörü duygularını güçlendiren, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı müstesna günlerdendir bayramlar.

Küresel salgın korona virüs nedeniyle bu yıl farklı bir Ramazan Bayramı yaşayacağız. Çocuklar neşe ile kapımızı çalmayacak, büyüklerimizin ellerinden hürmetle öpemeyecek, sarılıp kucaklaşamayacağız belki ama sabredeceğiz. Biliyoruz ki güzel günler çok yakın.

Bu zorlu süreci geride bırakmak ve sağlıklı günlere kavuşmak amacıyla alınan tüm önlemlere özenle uymaya dikkat edelim.

Bu vesileyle, Akçakocalı  hemşerilerimizin  Ramazan Bayramı'nızı en kalbi dileklerimle kutlar, mübarek bayramın kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştirmesini temenni ederiz.”

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni