Back To Top
Yılmaz ve Özensel'den yapılan çalışmalara tam destek

Yılmaz ve Özensel'den yapılan çalışmalara tam destek

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -18.05.2020
Yılmaz ve Özensel'den yapılan çalışmalara tam destek
- A +

 Akçakoca Belediyesi’nin Tarihine Sahip projesi kapsamında hayata geçirdiği 16 Türk devletini simgeleyen büstler taraflı tarafsız her kesimin haklı taktirini kazanmaya başladı.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Pazar günü Akçakoca ilçesine gelen MHP Düzce milletvekili Ümit Yılmaz, Akçakoca Belediye başkanı Okan Yanmaz tarafından Liman içi, tarihi balıkçı iskelesi, Cumhuriyet meydanı ve Hükümet konağı karşısında bulunan Fedai Karabıyık parkı içinde başlatılan çalışmaları yerinde inceledi.

Beraberinde MHP Akçakoca İçe Başkanı Mustafa Özensel’i de alan Vekil Yılmaz, Akçakoca’nın çehresini değiştiren çalışmaların mimarı Okan Yanmaz’ı tebrik etti.

Hükümet konağı karşısında bulunan Fedai Karabıyık parkı içinde ki Orhangazi, Konurlap bey ve Akçakoca bey’in bir arada bulunduğu heykelin hemen arkasına monte edilen tarihte ki 16 Türk devletini simgeleyen büstlerin önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Çekilen fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan MHP ilçe başkanı Mustafa Özensel, “ Belediye Başkanımız Mehmet Okan Yanmaz, Düzce MHP Milletvekilimiz Ümit Yılmaz ve ben bugün Akçakoca çarşı meydanı ve barınaktaki restorasyon çalışmalarını birlikte gezip inceledik. Emeği geçen herkesin eline sağlık “ değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar

Yorumlar
Başka nerelere dikeceksiniz. Seçim dönemi hiç bunlardan bahsetmemiştiniz. Promosyan galiba. Asıl vaatlere bakalım ne zaman sıra gelecek?
Arkadaş biri milletvekili olacak biri ilçe başkanı,şunların kıyafetlerine bak ayıptır,bu maskaraliktir,belediye başkanımıza bir bakın azıcık örnek alın,halka saygınız yok anladık kendinize de mi yok
yeni