Back To Top

Korona Genç Yaşlı Dinlemiyor!

Korona Genç Yaşlı Dinlemiyor!

 - 5 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -18.05.2020
Korona Genç Yaşlı Dinlemiyor!
- A +

  Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde eğitim gören 2019 mezunlarından Sevda Kayışkıran yakalandığı Koronavirüs sonrasında genç yaşta hayata gözlerini yumdu.

Tüm dünyayı etkisi altına yeni tip koronavirüs genç yaşlı demeden herkesimi etkisi altına aldı.

Bu kapsamda Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi 2019 mezunlarından Sevda Kayışkıran da yakalandığı Korona Virüsü nedeniyle hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz günlerde yakalandığı hastalığa uzun süre direnen genç gıda mühendisinin ölümü ailesi ve arkadaşlarını derinden üzdü. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde hocaları ve arkadaşları tarafından çok sevilen Kayışkıran için sosyal medya hesaplarından duygu yüklü mesajlar paylaşılırken fotoğraflarına da yer verildi.

Yorumlar

Yorumlar
Bunu yayınlamak için ailesinden izin aldınız mı bu haber niteliği taşıyan bir durum mu nasıl böyle sorumsuz olabilirsiniz lütfen kaldırın
Ailesine Allah sabırlıklar versin mekânı cennet olsun inşallah.
Allah mekanını cennet eylesin inşaallah tüm aile bireylerine sevenlerine arkadaşlarına sabırlar diliyorum mekanı cennet olsun çok üzgünüm
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun geride kalan ailesine sabır versin
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.. virüs sebebiyle yaşamını yitirwn tüm vatandaşlarımıza Allahtan rahmet geride kalanlara sabır diliyorum.