Back To Top
Düzce'de salgın verilerini Vali yerine AK Parti il başkanı açıkladı

Düzce'de salgın verilerini Vali yerine AK Parti il başkanı açıkladı

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.05.2020
Düzce'de salgın verilerini Vali yerine AK Parti il başkanı açıkladı
- A +

 Düzce’de  korona virüs salgınının son durumuyla ilgili verileri AK Parti Düzce  İl Başkanı Mustafa Keskin’in açıklaması dikkat çekti.

 Vaka artışlarıyla ilgili açıklamayı Düzce valisi Zülkif Dağlı’nın yapması gerekirken,  bir yerel basın organına açıklama yapan il başkanı Keskin,  “Bugün itibari ile pandemide gelinen nokta, Düzce’de 246 pozitif vakamız var. 128 tane iyileşen, 2 tane yoğun bakımda hastamız var, 7 de vefatımız var. Bu alanda da 2 bin 530 kişiye filyasyon taraması yapıldı “ dedi.

Gazetecilerin bile iğne ile kuyu kazarak ulaştığı korona virüs tablosunu AK Parti  Düzce  İl Başkanı Mustafa Keskin’in  açıklaması dikkat çekti.

Resmi makamlar yerine AK Parti il başkanının salgınla ilgili son verileri paylaşması kamuoyu oyu tarafından yadırgandı.

 

Yorumlar

Yorumlar
Kamuoyu tarafından gerçekten yadirgandi mı??? Hiç sanmıyorum
Tamer Çetinbaş 12.05.2020 - 11:19:57
Merhaba,Bu haberi yapmayı sizlere yakıştıramadım.Bu haber gibi nice haber yapıp iktidar partisinin il yada ilçe başkanlarının açıklamalarını buradan yayınladınız. Şimdi de diyorsunuz ki; "Resmi makamlar yerine AK Parti il başkanının salgınla ilgili son verileri paylaşması kamuoyu oyu tarafından yadırgandı." Umarım bir gün gelecek,Akçakoca gibi kırsal ve kentsel bölgelerde yönetim devletin resmi makamları tarafından yönetilecektir.
yeni