Back To Top
Husumetli olan 2 aile arasındaki kavgada çok sayıda kişi öldü

Husumetli olan 2 aile arasındaki kavgada çok sayıda kişi öldü

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -24.04.2020
Husumetli olan 2 aile arasındaki kavgada çok sayıda kişi öldü
- A +

   Manisa'nın Salihli ilçesinde mera yüzünden aralarında husumet olan 2 aile arasında kavga çıktı. Cezaevinden yeni tahliye edilen Hasan Mısırlı'nın bir kişiyi bıçaklamasının ardından büyüyen olayda, 4 kişi ölürken 1 kişi de yaralandı.

 Manisa’nın Salihli ilçesinde aralarında daha önceden mera yüzünden husumet olduğu iddia edilen 2 aile arasında çıkan tartışmada aynı aileden 4 kişi ölürken, diğer aileden de 1 kişi yaralandı. Olayda öldürülen 63 yaşındaki Hasan Mısırlı'nın ceza evinden yeni çıktığı öğrenildi.

Alınan bilgiye göre, olay, saat 11.00 sıralarında Salihli'ye bağlı Eldelek Mahallesi'nde meydana geldi. Bekir K. (57) ve Galip K. (57) isimli 2 kardeş ile daha önceden aralarında mera yüzünden husumet bulunan Halime Mısırlı (64), Halil İbrahim Mısırlı (40), Hasan Mısırlı (63) ve Halil Mısırlı (41) isimli şahıslar arasında tartışma çıktı.

ÖLENLERDEN BİRİSİ CEZAEVİNDEN YENİ TAHLİYE OLDU

Tartışma sonucunda ceza evinden yeni çıkan Hasan Mısırlı (63), Bekir K.’yu (57) bıçakla yaraladı. Tartışmanın büyümesi sonucu Galip K. isimli şahıs yanında bulunan av tüfeği ile Halime Mısırlı, Hasan Mısırlı, Halil Mısırlı ve Halil İbrahim Mısırlı’yı av tüfeği ile vurarak öldürdü. Hasan Mısırlı’nın ceza evinden yeni tahliye olduğu öğrenildi.

Olay sonrasında; olayda hafif şekilde yaralanan Bekir K. ile olayın şüphelisi olan Galip K. isimli şahıslar olayda kullanıldığı tespit edilen av tüfeği ile birlikte yakalandı.

Jandarma olayla ilgili olarak soruşturma başlattı.

 

Yorumlar

Yorumlar
Basından sadece benim gördüğüm afla çıkanlardan dışarı çıkanlardan en az 3 kişi cinayet olayına karıştı. Bunlar benim tesadüfen gördüklerim.