Back To Top
Numan Çabuk…Virüse karşı daha güçlü bir savunma sergileyelim

Numan Çabuk…Virüse karşı daha güçlü bir savunma sergileyelim

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.04.2020
Numan Çabuk…Virüse karşı daha güçlü bir savunma sergileyelim
- A +

 Akçakoca İlçe Sağlık Müdürü Numan Çabuk, yaptığı yazılı açıklamada, “ sosyal mesafe uygulaması, maske kullanımı, evde izole olma, hijyen kurallarına uyma” konusunda vatandaşların daha fazla duyarlı olmasını istedi.

NUMAN ÇABUK YATIĞI AÇIKLAMADA ŞUNLARI SÖYLEDİ

Değerli Akçakocalılar;

Koronavirüs ile mücadele çalışmalarımız titizlikle yürütülmeye devam etmektedir.

Ancak ilçemizde bulunan vaka ve vaka temaslı kişi sayısının her geçen gün arttığını da üzülerek belirtmek isteriz. Bunu belirtmekte amacımız sizleri paniğe sevk etmek değil, konuyla ilgili bazı noktaları hatırlatmak ve önemli bazı kısımların altını çizerek virüse karşı daha güçlü bir savunma sergilememizi sağlamaya çalışmaktır.

Bizler aldığımız önlemlerle sizleri her ne kadar korumaya çalışsak da sizin kendiniz için aldığınız bireysel tedbirler ( sosyal mesafe uygulaması, maske kullanımı, evde izole olma, hijyen kurallarına uyma ) bulaşı önleme konusunda toplu alınan önlemlerden çok daha önemlidir.

Virüsün yayılımının önüne geçmek, boşalan sokakları, parkları, bahçeleri, ibadethaneleri en kısa zamanda yeniden doldurabilmek, sevdiklerimizle sanal ortamlar dışında yan yana gelebilmek için lütfen pandemi tedbirleri kapsamında konulan kurallara ve sunulan önerilere uyalım.

 

Sağlıkla Kalın, Evde Kalın

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni