Back To Top
Akçakoca Emniyet ve Jandarma İşi Sıkı Tutuyor

Akçakoca Emniyet ve Jandarma İşi Sıkı Tutuyor

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -10.04.2020
Akçakoca Emniyet ve Jandarma  İşi Sıkı Tutuyor
- A +

 Akçakoca İlçe Emniyet Müdürlüğü ve ilçe Jandarma ekipleri, Akçakoca – Düzce girişi ile, şehir içinde araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde denetimlerini artırdı.

Akçakoca’da koronavirüsle mücadele devam ediyor. İlçe emniyet müdürlüğü ekipleri Çınar caddesinde uygulama yaparken, ilçe jandarma ekipleri de Akçakoca – Düzce yolu Dadalı mevkiinde yoldan geçen geçen her aracı tek tek durdurdu. Ekipler araç içinde bulunanların  ateşini  ölçtü, araç içinde sosyal mesafe kuralına baktı, maske zorunluluğunu hatırlattı.

Akçakoca’da bir koronavirüslü vakanın tedaviye alınması sonrası denetimler daha da sıklaştırıldı.  Şehir içi Çınar caddesinde geçen her aracı durduran emniyet ekipleri, yaş sınırlandırılması ve ateş ölçümü yapıtı. Uygulamanın hafta içi halkın yoğun olduğu her bölgede artırılacağı belirtildi.

Jandarma ekipleri ise, Akçakoca – Düzce yolu Dadalı Jandarma Bölge Trafik istasyonu önünde yaptığı uygulamada, Düzce istikametinden Akçakoca yönüne gelen bütün araçları tek tek durdurarak uygulama yaptı.

Uygulamaları devam edeceği bildirildi.

Yorumlar

Yorumlar
Özel aracımızda iki kişi yan yana oturabiliyormuyuz. Yoksa o da yasakmı acaba. Eşimle ben kendi şahsi otomobilimde ön koltukta oturmamızda sakınca varmı buda cezalımı. Hanım cezası var diyo benim bilgim yok. Bilgi verirseniz sevinirim.
yeni