Back To Top
Düzce’de vaka sayısı 68’ya yükseldi…

Düzce’de vaka sayısı 68’ya yükseldi…

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.04.2020
 Düzce’de vaka  sayısı 68’ya yükseldi…
- A +

Düzce’de, 1 nisan tarihinde 21 olan koronavirislü vaka sayısı, 9 günde 68’e yükseldi.

Özellikle toplu üretimin yapıldığı fabrikalardan bir biri peşi sıra vaka haberleri gelirken, akşam saatlerinde de Akçakoca’nın Ayazlı mahallesinde ikamet eden ve Düzce’de bir  fabrikada çalıştığı öğrenilen bir gencin de koronavirüse yakalandığı ve hastanede tedavi altına alındığı öğrenildi.

İlçe sağlık müdürlüğü ekipleri, koronavirüs teşhisi koyulan gencin ailesini izole ederken, temas da bulunduğu diğer kişileri bulmaya çalışıyor.

HASTANELERDE TEDAVİ GÖREN KİŞİ SAYISI 68

Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde ve Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde Korona Virüs testleri pozitif çıkan kişilerin tedavileri devam ediyor. Bugüne kadar koronavirüs tedavisi gören 4 kişinin iyileşerek taburcu edildiği öğrenilirken, dün 60 olan pozitif vaka sayısının 68’e yükseldiği öğrenildi.

ONLARCA KİŞİ KARANTİNADA

Pozitif çıkan vakaların bir kısmı Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nde, bir kısmı ise Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde tedavi altında tutuluyor. Test sonuçları pozitif çıkan çok sayıda kişinin yakınları ile sosyal çevresi karantina altına alındı, alınmaya devam ediyor.

Yorumlar

Yorumlar
Demissinizki bir genç te pozitif çıktı "ilce sağlık müdürlüğü ekipleri temasta bulunduğu kişileri arastiriyor" Bence adını söyleyin kim olduğunu onun yakını olan kişiler zaten muracat ederler size. Böylece insanlarda kendilerimi bilirler...
yeni