Back To Top
Baba ve oğlunu öldüren zanlı tutuklandı

Baba ve oğlunu öldüren zanlı tutuklandı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -6.04.2020
Baba ve oğlunu öldüren zanlı tutuklandı
- A +

Düzce'nin Çamköy Mahallesi'nde aralarında arazi nedeniyle husumet bulunan 2 grup arasında tartışma çıktı.

 Düzce’nin Çamköy Mahallesi’nde uzun zamandır aralarında husumet olan 2 grup arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine silahlar çekildi. Baba ve oğlunun hayatını kaybettiği kavgada 1 kişi tutuklandı. 

 

 Olay akşam saatlerinde Düzce’nin Çamköy mahallesinde meydana geldi. Kadir Ç. daha önceden yer tartışması nedeniyle husumetlisi olduğu Coşkun ve Tahsin Baguç ile sokak ortasında tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Kadir Ç. baba oğul Coşkun ve Tahsin Baguç’a yanında ki pompalı tüfekle ateş etti. Silahlı saldırı sonrasında Kadir Ç. pompalı tüfekle olay yerinden kaçarken, yaralılar bölgeye gelen 112 ekipleri ile Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen Coşkun ve Tahsin Baguç hayatını kaybetti.

 Olayın zanlısı Kadir Ç olayda kullandığı pompalı tüfek ile olaydan kısa süre sonra kıskıvrak yakalandı. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Şube ekipleri tarafından emniyet müdürlüğünde işlemleri tamamlanan Kadir Ç. adliyeye çıkartılarak savcıya ifade verdi. Ardından nöbetçi mahkemeye çıkartılan Kadir Ç. tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

  7 Mart 2020 tarihinde de iki grup Çamköy’de yine silahlı kavga etmiş kavgada 2’si çocuk 7 kişi pompalı tüfeklerle çeşitli yerlerinden yaralanmıştı. 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni