Back To Top
Akçakocalı Çağdaş Kazancı’dan Örnek Hareket

Akçakocalı Çağdaş Kazancı’dan Örnek Hareket

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -5.04.2020
Akçakocalı Çağdaş Kazancı’dan Örnek Hareket
- A +

Akçakoca’da internet kafe işletmeciliği yapan Çağdaş Kazancı, koruyucu maske fiyatlarının 20 TL olduğu ilçemizde, o, Akçakoca TSO başkanı Mehmet Pazvant'ın desteğiyle kendi imkanlarıyla üretip ücretsiz dağıtıyor.

 Akçakoca’da internet kafe işletmeciliği yapan Çağdaş Kazancı, Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nazım Pazvant’ın da verdiği destek ile ürettiği koruyucu maskeleri sağlık çalışanları başta olmak üzere birçok meslek grubunda çalışanlara ücretsiz olarak dağıtıyor.

Tüm dünyayı etkisi altına Koronavirüs salgınıyla mücadele en sık ihtiyaç duyulan ürün koruyucu maskeler oldu. Bu kapsamda Sağlık Bakanlığı’nın yanı sıra birçok gönüllü de maske üreterek yakın çevresinde ki çalışan sağlık personellerine ulaştırmaya çalışıyor.

Akçakoca’da internet kafe işletmeciliği yapan Çağdaş Kazancı ise kendi olanakları ve Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Nazım Pazvant’ın destekleriyle 3D koruyucu maske üretimine başlayarak, Akçakoca ve Ereğli’de görev yapan sağlık çalışanlarına ücretsiz olarak ulaştırıyor.

Sağlık Bakanlığı’nın üretimine destek olabilmek amacıyla maske ürettiğini belirten Kazancı, Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası’nın verdiği destek sonrası maske üretimini artırarak daha çok insana ücretsiz maske ulaştırmayı hedeflediğini belirtti.

Kazancı ayrıca hazırladığı maskeleri, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Akçakoca Devlet Hastanesi, PTT şubesi ve ilçede bulunan sağlık ocaklarında çalışan görevlilere de ulaştırdı.

Kaynak: Düzce TV

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni