Back To Top
Son dakika... Düzce'de vaka sayısı 30'a yükseldi...

Son dakika... Düzce'de vaka sayısı 30'a yükseldi...

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -2.04.2020
Son dakika... Düzce'de vaka sayısı 30'a yükseldi...
- A +

Alınan son bilgilere göre Düzce'de vaka sayısının 9 kişi daha eklenerek 30'a yükseldiği öğrenildi.

  İlk kez Düzce'nin vaka sayısı ile ilgili resmi açıklama yapıldı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca dün yaptığı basın toplantısından sonra illerin günlük vaka sayıları güncellenmeye başladı.  1 nisanda 21 olan vaka sayısı bugün 30'a yükseldi.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, 2 Nisan 2020 Türkiye Günlük Koronavirüs Vaka sayısını açıkladı. Ülke genelinde 18 bin 757 testin 2 bin 456'sı pozitif olarak açıklandı. 79 kişinin hayatını kaybettiği 2 nisan tarihinde toplam hayatını kaybedenlerin sayısı ise 359 olarak açıklandı. Yoğun bakımdaki hasta sayısının bin 101 olarak açıklanırken, solunum cihazına bağlı olan hasta sayısı ise 783 olarak açıklandı. 415 kişinin korona virüsü yendiği belirtilen açıklamada ülke genelinde toplam 18 bin 135 vakanın olduğu hatırlatıldı. 

Peki Düzce'de kaç vaka var?

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, dün illerin rakamlarını açıklamış Düzce'de vaka sayısı ise 21 olarak duyurulmuştu. Vaka sayısının artmasının ardından Düzce'de kaç vakanın olduğu artıp artmadığı ise merak konusu oldu. Alınan son bilgilere göre Düzce'de vaka sayısının 9 kişi daha eklenerek 30'a yükseldiği öğrenildi. 

Yorumlar

Yorumlar
Akçakoca köyleri İstanbul'dan gelenler ile dolu. Maalesef hastalık buraya taşındı. Her şey için çok geç.
Böyle elimizi kolumuzu sallaya sallaya gezmeye devam edersek 3000 görürüz. Kendini düşünüyorsan Allah Rızası için evdekal...
yeni