Back To Top
Sen Evinde Kal Türkiye, Düzce Senin İçin Sokakta!

Sen Evinde Kal Türkiye, Düzce Senin İçin Sokakta!

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -1.04.2020
Sen Evinde Kal Türkiye, Düzce Senin İçin Sokakta!
- A +

 Koronavirüs tedbirleri kapsamında, vatandaşlara evlerinde kalmaları sokağa çıkmamaları yönündeki çağrılara rağmen,  Düzce sokak ve caddelerdeki görüntüler görenleri şaşırtıyor..

Düzce sokakları korona  virüse rağmen yine kalabalık. İnsanlar sosyal mesafeye dikkat etmeden İstanbul caddesinde  dolaşırken ortaya şaşırtan görüntüler çıktı. Özellik öğlenden sonra ortaya çıkan bu görüntüler şaşkınlık yaratırken,  sosyal izolasyon kuralının hiçe sayıldığı görüldü. 

  Banka kuyruklarında bekleyen vatandaşların doktorların tavsiye ettiği sosyal mesafeyi hiçe saydıkları gözlenirken, İstanbul caddesi başta olmak üzere ana bulvarlar  üzerinde araç yoğunluğu ile birlikte, kimi sürücülerin kaldırımda bisikletleriyle dolaşmaları görenlere pes dedirtti.

Ortaya çıkan bu görüntüler Koronavirüsünden korkan Düzcelileri  endişelendirirken, sosyal medyada, “ Sen Evinde Kal Türkiye, Düzceliler Senin İçin Sokakta” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Vatandaşlar, Düzce valiliğinin daha radikal tedbirler almasını istedi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu millet akıllanmaz bir sıkıntı olduğu zaman da hükümete yüklenirler bu dışarıda boş boş gezenlere Allah akıl fikir versin Allah ıslah etsin
yeni