Back To Top
Bizimkiler kaç lira BAĞIŞLAYACAK?

Bizimkiler kaç lira BAĞIŞLAYACAK?

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -31.03.2020
 Bizimkiler kaç lira BAĞIŞLAYACAK?
- A +

MHP’li Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Biz bize yeteriz Türkiye’ adı altında başlattığı bağış kampanyasına bir aylık maaşını vererek destek verdi.

Şimdi gözler Cumhur İttifakının Akçakocalı Eczacı MHP milletvekili Ümit Yılmaz, eczacı eski belediye başkanı Cüneyt Yemenici, AK Parti ve MHP Akçakoca ilçe başkanları ile AK & MHP belediye meclis üyeleri ve İGM üyelerine çevrildi.

Kendi 7 maaşını açıkladıktan sonra bakanlarında maaşlarını bağışladığını dile getirdikten sonra bu kampanyaya milletvekillerini ve belediye başkanlarını da davet etti. Başkan Okan Yanmaz’ın ‘Biz bize yeteriz Türkiye’ kampanyasına maşını bağışlayarak katıldı.

Cumhurbaşkanının açıklamasının üzerinden 24 saat geçmesine rağmen,  sosyal medyayı en aktif kullanan eski belediye başkanı eczacı Cüneyt Yemenici, AK Parti ilçe başkanı işadamı Esvet Sarıoğlu, MHP ilçe Başkanı iş adamı Mustafa Özensel ile AK Parti ve MHP’nin ileri gelenlerinin sesleri solukları çıkmadı.

Akçakoca kamuoyu,  Cumhur İttifakının iki partisi AK Parti ve MHPye gönül vermiş milletvekilleri, eski belediye başkanları, ilçe başkanları, iş adamları, AK Parti ve MHP sayesinde belirli noktalara gelen kişilerin  bağışlayacaklar nakdi bağışın miktarını merak ediyor.

Bekliyoruz!

Yorumlar

Yorumlar
İyide akçakoca tv,sana ne. Bekliyoruz felan sanki hayır işini herkeze söylemek zorunda mı,böyle bir dil yırtıcı bir dildir. Hz.ali kişinin karakteri dilindedir der.ne ayaksiniz,zorla birşey mi istiyorsunuz,böyle habercilik degil demokrasiye insanlığa sığmaz.umarim yorumumu yayınlarsınız.
İdris Yanmaz Bey ve onun gibi önceden yardım eden ilçemizin değerli insanlarına ödül verilsin.
yeni