Back To Top
Başkan Yanmaz'dan Biz bize yeteriz Türkiye'm kampanyasına destek

Başkan Yanmaz'dan Biz bize yeteriz Türkiye'm kampanyasına destek

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -31.03.2020
Başkan Yanmaz'dan Biz bize yeteriz Türkiye'm kampanyasına destek
- A +

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, "Biz Bize Yeteriz Türkiye'm" kampanyasına bir aylık maaşının tamamını bağışlayarak destek verdi.

 Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz "Biz Bize Yeteriz Türkiye'm"  'kampanyasına destek verdi. Millet olarak birlik, beraberlik, dayanışma ve kenetlenme ruhuyla hareket ettikleri zaman her türlü zorluğun üstesinden geldiklerini ifade eden Başkan Yanmaz, "Dünya'da olduğu gibi ülkemizde de etkisini artıran korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında her türlü tedbirin alındığı bu zorlu dönemde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına bir nebzede olsa destek olmak adına 1 aylık maaşımı bağışlama kararı aldım "dedi.

Yanmaz sözlerini, "Millet olarak birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla hareket ettiğimiz zaman nice zorlukları hep birlikte aştık, bugünde dünya genelinde global bir tehdit haline dönüşen ve çok sayıda insanın hayatını kaybetmesine yol açan korona virüs salgını karşısında yine dayanışma ve kenetlenme ruhuyla hareket etmemiz gerekmektedir" diye tamamladı

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni