Back To Top
İMAMIN ANONSU ORTALIĞI KARIŞTIRDI

İMAMIN ANONSU ORTALIĞI KARIŞTIRDI

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -29.03.2020
İMAMIN ANONSU ORTALIĞI KARIŞTIRDI
- A +

Bugün akşam saatlerinde Gümüşova'ya bağlı Elmacık Köyü'nde cami hoparlöründen yapılan anonsun ardından köyün karantinaya alındığı duyuruldu. Camiden yapılan anonsa göre yaptığımız haberin ardından, Düzce Valiliği karantinada bulunan bir köyün bulunmadığını söyledi.

 Gümüşova'ya bağlı Elmacık köyünde bugün akşam saatlerinde cami hoparlöründen yapılan anons köyü karıştırdı. Cami Höparlöründen, Köyde dışarıdan gelen bir kadında korana virüse rastlandığı bu yüzden köyün karantinaya alındığı duyuruldu. Whatsapp ihbar hattımıza gelen anons videosunun ardından yaptığımız haberin ardından, bir açıklama da Düzce Valiliğinden geldi. 


DÜZCE VALİLİĞİ "KARANTİNA YOK" DEDİ

Haber sitelerimizde yayımlanan haberin ardından DÜzce VAliliği bir basın açıklaması göndererek Düzce'de hiçbir köyün karantina altına alınmadığını duyurdu. Düzce VAliliği; "Yerel medya kuruluşlarında yer alan; Koronavirüs (Covid-19) sebebi ile ilimizde köy karantinası uygulandığı  haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. İlimizde karantina uygulaması yapılan yerleşim yeri bulunmamaktadır. Resmi açıklamalar dışında kamuoyunu yanlış yönlendirecek hiçbir açıklama veya bilgiye tevüssül edilmemesi önem arz etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" denildi. 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni