Back To Top
Ayşe Keşir'e İmamoğlu Tepkisi! Şimdi Siyaset Zamanı Değil...

Ayşe Keşir'e İmamoğlu Tepkisi! Şimdi Siyaset Zamanı Değil...

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -29.03.2020
Ayşe Keşir'e İmamoğlu Tepkisi! Şimdi Siyaset Zamanı Değil...
- A +

  AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir, koronavirüs salgını nedeniyle çözüm arayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun twetter paylaşımını etiketleyerek  eleştiride bulundu. Twitter kullanıcıları ise “Şimdi siyaset zamanı değil” diyerek Keşir'e büyük  tepki gösterdi. 

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, twitterde yaptığı paylaşımla tepkileri üzerine topladı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun “İstanbullular adına hükûmetten istek ve beklentilerimiz; Doğalgaz faturalarının ertelenebilmesi için BOTAŞ ödemelerini ertelemesi, Su faturalarının ertelenebilmesi için enerji maliyetlerini ertelemesi, Yakıtta ÖTV muafiyeti, Belediyelere bu süreçte sübvansiyon ve destek” taleplerini aktardı.

 

 Keşir ise İmamoğlu'nun bu tweetini etiketleyerek “Hükümet belediyeyi sübvanse edecek İmamoğlu da “ben yaptım” mı diyecek? Anlayan” paylaşımında bulundu.

Keşir’in yaptığı paylaşım üzerine twitter kullanıcıları tepki göstererek “Şimdi siyaset zamanı değil” yorumlarını yaptılar.

Yorumlar

Yorumlar
Ayşe Keşir, ne kadar boş bir insansın.
yeni