Back To Top
Kocaeli'de Ürküten Tablo..Vali Aksoy Açıkladı...

Kocaeli'de Ürküten Tablo..Vali Aksoy Açıkladı...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -29.03.2020
Kocaeli'de Ürküten Tablo..Vali Aksoy Açıkladı...
- A +

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy başkanlığında İl Pandemi Kurulu Toplantısı gerçekleşti. Toplantı sonrası değerlendirmelerde bulunan Vali Aksoy, il genelinde bugün itibariyle 3 bin 522 kişinin Corona virüsü temaslı kişinin olduğunu belirttiği öğrenildi

 Kocaeli İl Pandemi Kurulu bugün ilk toplantısını Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy başkanlığında gerçekleştirdi. Yoğun bir protokol üyelerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda İl Sağlık Müdürü OP.Dr. Şener Ergüney, Kocaeli'deki hastaneler hakkında bilgi verip, kamu hastaneleri, üniversite hastaneleri ve özel hastaneler olmak üzere ilimizdeki yatak sayısının 4 bin 559, erişkin yoğun bakım yatak sayısının ise 553 olduğunu söyledi.

TOPLAM 3 BİN 522 VAKA

Toplantıda, tüm Türkiye'de olduğu gibi Kocaeli'de de corona virisü ile ilgili yapılan çalışmalarda masaya yatırılıp durum değerlendirmesi yapıldı. Kocaeli’de karantina altında bulunan kişi sayısı ile ilgili konuşan Vali Hüseyin Aksoy'un il genelinde bu gün itibariyle 3 bin 522 Corona virüsü temaslı kişinin olduğunu, ayrıca, KYK yurtlarında da 905 kişinin takip altında olduğunu belirttiği öğrenildi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni