Back To Top
Akçakoca’da 2 genç gözlem odasında

Akçakoca’da 2 genç gözlem odasında

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -28.03.2020
Akçakoca’da 2 genç gözlem odasında
- A +

‘Ben gencim, bana hiçbir şey olmaz’ diye, ne kendinizi ne de sevdiklerinizi ataşe atmayın… Tehlike geçene kadar sokağa çıkmayın yeter!

 Akçakoca Devlet Hastanesi yüksek ateş ile solunum yetmezliği şikayeti ile müracaat eden 2  hasta, koronavirüs şüphesiyle gözlem odasında tutuluyor. Hasta yakınları ise evlerde kontrol altına alındı.

Hastane yetkililerinden alınan bilgiye göre, Akçakoca Devlet Hastanesinin Koronavirüs vakalarının teşhis ve tedavisi için  özel olarak hazırlanan katta tutulan 2 hastanın, erkek ve genç olduğu öğrenildi.

Gözlem odasında tutulan hastalardan birinin İstanbul’dan geldiği diğerinin ise Akçakocalı ve 25 yaşlarında olduğu öğrenildi. Hastalardan alınan kan örneklerini Düzce’ye gönderen hastane yetkileri akşam saatlerinde sonucun belli olacağını söyledi.

Öte yandan, hastane gözlem odasında tutulan 2 hastanın ailelerini de tedbir amaçlı evlerinde gözlem altında tutuklarını söyleyen hastane yetkilileri, vatandaşların mecbur kalmadıkça sokağa çıkmamalarını istedi.

 

 

Akçakoca Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekip otoları şehrin belirli noktalarında vatandaşları anonsla uyarırken, belediye hoparlörü ile cami minarelerinden sık sık vatandaşlar sokağa çıkmamaları yönünde uyarılıyor.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni