Back To Top
İSMAİL KURAL AK PARTİ' DEN İSTİFA ETTİ

İSMAİL KURAL AK PARTİ' DEN İSTİFA ETTİ

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -27.03.2020
 İSMAİL KURAL AK PARTİ' DEN İSTİFA ETTİ
- A +

 Akçakoca eski Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin özel kalem müdürü İsmail  Kural’ın, canından çok sevdiği AK Parti’den, 20 mart 2020 tarihinde  istifa ettiği iddia edildi.

Sosyal medyada dolaşıma sokulan haberde; “ 2014- 2019 dönemi, Cüneyt Yemenici Başkanlığında, Özel Kalem ve Abitaş Müdürlüğü yapan İsmail Kural Ak parti' den İstifa etti “ ileri sürüldü.

DAVA BİTTİ, AŞK BİTTİ

Sosyal medyada paylaşıma sokulan haberde, “ Çalıştığı dönemde belediye' den çift maaş alan İsmail Kuralın istifası Ak parti sisteminde görüldü ve onaylandı. Bu durum Ak partililerce, makam gitti, maaş gitti, dava bitti, aşk bitti yorumlarına neden oldu “ yorumlarına neden oldu.

Cüneyt Yemenici'yi terk eden İsmail Kural için yorum yapan bazı yorumcular ise; " öküz öldü ortaklık bozuldu" değrelendirmesinde bulundu.

Yorumlar

Yorumlar
Demek ki neymiş; makam-mevkisini kendisine dava edinenleri değil, inandığı değerleri kendine dava edinenlere görev verilecekmiş. Yolsa daha nice yenilgiler mukadder olur. Vesselam
AKC 28.03.2020 - 04:10:18
Öküz kim=)
Saltanat bitince böyle olur bu işler yazık akçakoca nın voşa geçen 5 yılına memleketimiz bunu hak etmedi üzlüyorum hemde çok akp nin akçakoca ya kaybettirdiği zamana
yeni