Back To Top
Futbolcu Emre Aşık'ın eşi uyuşturucudan yakalandı

Futbolcu Emre Aşık'ın eşi uyuşturucudan yakalandı

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -26.03.2020
Futbolcu Emre Aşık'ın eşi uyuşturucudan yakalandı
- A +

 Eski Milli futbolcu Emre Aşık’ın eşi Yağmur Aşık, Düzce’de yapılan yol kontrolü sırasında cezaevi firarisi bir kişi ile yakalandı. Yağmur Aşık ve yanında ki şahıs Düzce Adliyesi’ne çıkarıldı.

 

Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Gölormanı Köyü’nde sivil uygulama yaptığı sırada lüks bir aracın jandarma ekiplerini görünce kaçmaya başladığını fark ettiler. Aracın sürücüsü olan şahıs kendisini durdurmak isteyen jandarma ekiplerinin üzerine aracını sürerek Jandarma astsubaya çarptı ve yaralanmasına neden oldu. Ardından ise Jandarma ekipleri aracı takibe alarak Cumayeri sapağı mevkiinde yakalandılar. Yakalanan şahıslardan birisinin cezaevi firari E. S. diğerinin ise eski futbolcu Emre Aşık’ın eşi Yağmur Aşık olduğu anlaşıldı. Araçta yapılan aramada 2 ruhsatsız silah ile bir miktar uyuşturucu yakalandı. Gözaltına alınan şahıslar jandarmada yapılan işlemlerinin ardından Düzce Adliyesi’ne sevk edildiler.

 Yağmur Aşık adliyeye götürüldüğü sırada yüzünü kapatarak basın mensuplarının sorularını cevaplamadı. (İHA)

Yorumlar

Yorumlar
Yok 3/27/2020 -
Vercen odunu AMK
Emre aşık in karısının yanındaki kim acaba,emre nin karısının,cezaevi firarisinin yanında ne işi var?yoksa yağmur hanımın yakını mi?aydınlatılması gereken net sorular...
yeni