Back To Top
ÇOLUK ÇOCUK, GENÇ İHTİYAR LÜTFEN EVDE KALIN!

ÇOLUK ÇOCUK, GENÇ İHTİYAR LÜTFEN EVDE KALIN!

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -26.03.2020
ÇOLUK ÇOCUK, GENÇ İHTİYAR LÜTFEN EVDE KALIN!
- A +

Tüm dünyada hızla yayılan koronavirüs vakaları Türkiye’de artış gösterirken, çevre il ve ilçelerden korona teşhisi koyulan hasta haberleri gelmeye başladı.

Sosyal medyada dolaşıma sokulan  paylaşımlara bakılırsa,  Düzce ve ilçelerinde tahlil sonuçları  pozitif çıkan hasta haberleri konuşulmaya ve  gazetemiz merkezine bu yönde ihbarlar gelmeye başladı.

Gazetemiz merkezine ulaşan ihbarları teyit amaçlı bilgisine başvurduğumuz yetkililer ise, koronavirüs teşhisi koyulan hastaların olup tedavilerine başlandığını; sayı, bölge cinsiyet ve yaş veremeyeceklerini belirttiler.

Aynı yetkililer ayrıca, genci yaşlısı ihtiyarı, hiçbir Düzcelinin çok mecbur kalınmadıkça evden çıkmamalarını istediler.

 Düzce’de ilk koronavirüs vakaları tespit edildi. 

 
   Edinilen bilgilere göre dün itibariyle yapılan test sonuçlarına göre Düzce’de 2’si sağlık çalışanı biri ise standart profil fabrikasında çalışan bir işçi olmak üzere 4 kişinin pozitif çıktığı öğrenildi.
 
 

Yorumlar

Yorumlar
Sağlık bakanımızda ki hassasiyetin çeyreği başhekimde olsaydı inanın içim rahat olurdu. Tedbir almakta çok geç kalıyor işi gücü göz boyamak. Yakında biz hastane çalışanlarının bir çoğu hasta olacağız. Allah yardımcımız olsun.
WWW 3/26/2020 -
Bugün uzun bir aradan sonra dışarı çıktım mecbur kaldığım için. Bir de ne göreyim. Kahveler kapalı ama herkesin elinde bir bardak çay var kahvelerin önünde sohbet ediyorlar. Açık olan dükkanlarda insanlar birbirleriyle sohbet ediyor... Çarşıya indiğimde sadece meydanda 50'den fazla insan gördüm. Çoğu da +30 yaşında insanlardı. Bilinçli olan gençler zaten dışarı çıkmıyor mecbur kalmadıkça. Boş, vasıfsız, işi gücü olmayan herkes çarşıya akın ediyor. Doğal seçilim Akçakoca'da çok iş yapacak gibi görünüyor böyle giderse. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim...
yeni