Back To Top
Evdekal Akçakoca!

Evdekal Akçakoca!

 - 7 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -21.03.2020
Evdekal Akçakoca!
- A +

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son 24 saate 12 hastamızı daha kaybettiğimizi açıkladı. Türkiye'de koronavirüs nedeniyle toplam ölü sayısı 21'e vaka sayısı ise 947'ye yükseldi.

Dünya çağın en büyük salgın hastalığı ile karşı karşıya, Bütün ülkeler şehirleri, karantina altına alınmasını, bulaşıcı bu mikrobun daha fazla yayılmasını engellemek için yasaklar koyuyorlar.

Vaka sayıları korkutucu boyutta, ölüm aralarında her gün yükseliş var. Resmi açıklamalara, verilen rakamlara inanmak istiyoruz.

Türkiye Koronavirüs salgını dolayısıyla ülke genelinde olağanüstü tedbirler alınırken, Cumhurbaşkanı, Sağlık Bakanı ve kamuoyu #evdekal, #sokağaçıkma çağrıları ile halkı uyarmaya çalışıyor.

YÜZLERCE TABUT

Bugün sosyal medyada ilginç bir şey yaşandı. Kamyon  kasalarına yüklenmiş  tabut fotoğrafları yüzlerce kez paylaşıldı.

Resmi ilan yayınlayan gazeteler günlerdir ceset torbası ve kefen ihale ilanı yayınlıyor

CENAZE SELASI OKUNMAYACAK

Bu kadar tabut fotoğrafı ve kafen ilanı neyin hazırlığı. Halkımız bunun farkında mı.

Bugün ulaştığımız bilgilere göre, Korona virüsünden ölenlerin Cenazelerine  İlaçlama ve kreçleme yapılacak, cenaze selası okunmayacak. Cenaze namazları vakit namazına müteakip hemen kaldırılacak.

#EvdeKalakçakoca

Yorumlar

Yorumlar
Arkadaşlar Merhaba! Bu tabutların taşındığı kamyonun şöförüyüm ben tabutları yurt dışına ihraç ediyoruz sakin olun bi yanlış anlaşılma olmuş.
İnsanları ümitsizliğe ve galeyana sürüklediğiniz için sizi cimere şikayet ettim
Mehmet Görmez hocamızın musibetleri okumak konulu konuşmasını dinlemenizi tavsiye ederim.
Ee nedemek istiyorsunuz, onu söyleyin, yani tabuta sadece koronadan ölenleri konuyor, başka hastalıktan ölen yokmu? İsterseniz mezarlıklar müdürlüğüne gidin bir sorun günde kaç cenaze geliyor,.
Tüh yazıklar olsun size, işiniz gücünüz masa başı yalan haber yapmak. İnsanlara korku salarak neyi amaçlıyorsunuz acaba?
Haberi almak paylaşım süper zaten reyting gündemde bari link veya nerden aldığını bellerdeydiniz..
Kardeşim İstanbula günlük ortalama 250 kişi vefat ediyor bukadar tabut normalde İstanbulu en fazla 1 hafta yeterli olur. Bu rutin yani. İnsanları faniklletme çabaları
yeni