Back To Top
SEPAŞ tahsilatta Koronavirüs dinlemiyor!

SEPAŞ tahsilatta Koronavirüs dinlemiyor!

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -20.03.2020
 SEPAŞ tahsilatta Koronavirüs dinlemiyor!
- A +

Koronavirüsle mücadele kapsamında ülke olarak seferberlik başlatılmışken, Sepaş ise abonelerinden alacağı paranın peşine düştü. Abonelerine sürekli mesaj gönderen Sepaş, elektrik faturalarının ödenmesini istiyor.

Vatandaşların sosyal medyadan gelen şikayetleri bitmek bilmiyor. Son olarak gelen şikayet şöyle..

 ''Gecikmiş elektrik faturam var. Tahsilat biriminden arayarak ödeme yapmamı istediler. Bende bir kaç gündür işyerini açamadığımı söyleyerek süre istedim. Ancak beni elektriğimi kesmekte tehdit ettiler. Koronavirüsü nedeniyle tüm işyerlerinin hali ortada. Para kazanamıyoruz. Kazanamayınca giderlerimizi ödeyemiyoruz. Şimdi ne yapacağım. Bende arayan elektrik görevlisine (O zaman gelin kesin kardeşim) dedim. Benim gibi çok sayıda esnaf aynı durumda. Buna bir çözüm bulunması gerekiyor.

Albayrak’a genelge çağrısı

Vatandaşlar, bütün bakanlıklar korna virüs mücadelesinde birbiri peşi sıra genelge yayınlarken, elektrik ve doğalgaz faturalı için bir genelde Ekonomi ve Hazine Bakanımız sayın Berat Albayrak beyefendiden bekliyoruz, tehlike geçene kadar fatura ödemeleri durdurulsun, yada hazine bakanlağı bir çözüm bulsun  talebinde bulundular.

Yorumlar

Yorumlar
harbi 20.03.2020 - 19:05:23
Her şeyi devlet den beklemeyin bu fatura geçen ayın faturası elektro parasını odeyemiyorsan kapat zaten dükkanı bide para versin olmazsa üzerine
Ümit 20.03.2020 - 18:32:13
Haber başlığınız çok çirkin. Damat bey dediğiniz ülkenin bakanı. Sepaş devlet malı değil.
yeni