Back To Top
Kaynaşlı’da 2 kişi doktor kontrolünde

Kaynaşlı’da 2 kişi doktor kontrolünde

 - 1 Onaylı Yorum  -2 Bekleyen Yorum -20.03.2020
 Kaynaşlı’da 2 kişi  doktor kontrolünde
- A +

Kaynaşlı ilçesinde   yurt dışından gelen 2 kişinin tedbir amaçlı  evlerinde gözlem altında tutulduğu öğrenildi. Tedbir amaçlı  14 gün gözlem altında tutulan iki kişi, olumsuz bir durum olmadığında tekrar işlerine dönebilecekler.

Alınan bilgiye göre,  Kaynaşlı ilçesinde faaliyet gösteren bir fabrikada çalıştığı öğrenilen ve geçtiğimiz günlerde Almaya seyahatinden dönen mühendis ile, uluslararası taşımacılık işi yapan  nakliye şirketinde tır şoförü olarak çalışan bir kişi evlerinde gözlem altında tutuluyor.

 Evlerinde gözlem altında tutulan ve sürekli doktor kontrolünde olan iki kişinin, 14 günlük sürenin tamamlanmasının ardından, eğer bir olumsuzluk yaşanmaz ise yeniden normal hayatlarına dönecekleri bilgisi verildi.

Yorumlar

Yorumlar
Yahu böyle haber mi yapılır? Bu şekilde yurtdışından gelen, umreden gelen onlarca insan var kendi karantinasında olan. Sanki virüs pozitif varmış gibi algı yapıyorsunuz ayıptır. O mühendis iş arkadaşımdır, ayrıca onbir tanede umreden gelen akrabam aynı durumdadır hepsi de gayet iyidir. Ayıptır ayıp!!
yeni