Back To Top
Jandarmadan suç örgütüne darbe!

Jandarmadan suç örgütüne darbe!

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -13.03.2020
Jandarmadan suç örgütüne darbe!
- A +

 Düzce İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Müdürlüğü ekiplerinin silahlı suç örgütü kuran 14 kişiye yönelik düzenlenen operasyonda 5 kişi tutuklanırken 4 kişi ise serbest kaldı. Aynı örgüte üye olduğu ileri sürülen 5 kişi de jandarmada ki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Düzce’de silahlı suç örgütü kurarak silah kaçakçılığı, uyuşturucu ticareti, haraç, çek-senet tahsilatı gibi konularda yasa dışı işlerle uğraşan 14 kişiye yönelik eş zamanlı operasyon düzenlendi. Düzenlenen operasyonlarda şahısların evlerinde ve araçlarında yapılan aramalarda 33 gram metamfetamin, 50 gram esrar, 6 adet tabanca ve 47 adet mermi fişeği ele geçirildi.  

Şahıslardan İl Jandarma Komutanlığı’nda işlemleri tamamlanarak adliyeye sevk edilen 9 kişiden 5’i tutuklanırken, 4’ü serbest kaldı. Son olarak yine İl Jandarma Komutanlığı’nda sorguları devam eden ve örgüt üyesi oldukları ileri sürülen İ.C.B, M.Y, E.B, H.Y ve C.Ş işlemlerinin ardından Düzce Adliyesi’ne sevk edildiler.

 Suç işlemek amacıyla silahlı örgüt kuran 14 kişinin dışında örgütle bağlantısı olan şahıslara yönelik soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni