Back To Top
Yanmaz’a Direk Vekâlet Ediyor

Yanmaz’a Direk Vekâlet Ediyor

 - 5 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.03.2020
Yanmaz’a  Direk Vekâlet Ediyor
- A +

Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz’ın belediye meclisindeki yakın çalışma arkadaşı olan Kadem Direk, Belediye Başkanlığına vekalet edecek.

Akçakoca  Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz,  şehir dışı programı nedeniyle Belediye Başkanlığı vekaletini MHP’li meclis üyesi Kadem Direk’e bıraktı.

Akçakoca Belediyesi adına çeşitli temaslarda bulunmak için il dışına çıkan  Başkan Yanmaz’ın Akçakoca’ya dönüşüne kadar belediye meclis üyesi Kadem Direk’in  başkanlık makamına vekalet edeceği belirtildi.

Belediye çalışmalarında Yanmaz’ın güvendiği en önemli isimlerden biri olan Kadem Direk, Akçakoca kamuoyunda  temsil kabiliyeti en yüksek meclis üyeleri arasında gösteriliyor.

Yorumlar

Yorumlar
şu bi gerçek çuhallı eşrafı hayatı boyunca akçakocada başkan olamaz. anca başkan biyere giderse 23 nisan misali anca.. başkn cüneyte seçimi bunlar kaybettirdi. 2 başkn yrdımcısıda öbür çarşılı idi halk cezayı kesti..yoksa cüneytin aktaşlı olmasından başka bir eksiği yoktu. sıra sende 4 sene var daha uyandırayım..
çuhallı 11.03.2020 - 22:52:53
bu baslık ne alakA bunun kendıne hayrı yok çarsıya hayrı yok
çuhallı 11.03.2020 - 22:51:37
yav bunun kendıne hayrı yok iddaa oynamaktan bu nasıl bir başlık hangı kale saglamda kendıne hayrı yok carsıya hayrı yok
kayabaşı 11.03.2020 - 20:21:19
bu kaleci geleni gideni alır içeri, benden söylemesi!!!!
Aklın yolu bir yakışır kardeşime Dürüstlük bitmez bir hazinedir Inşallah bundan sonraki dönemde başkan olarak görürüz
yeni