Back To Top
Kalmukoğlu'ndan Tepki Çeken İtiraf.. Zaten Torpille İşe Alınmıştı...

Kalmukoğlu'ndan Tepki Çeken İtiraf.. Zaten Torpille İşe Alınmıştı...

 - 7 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.03.2020
Kalmukoğlu'ndan Tepki Çeken İtiraf.. Zaten Torpille İşe Alınmıştı...
- A +

 Mehmet Caner Kalmukoğlu, Ahmet  Davutoğlu’nun liderliğini yaptığı Gelecek Parti’sini desteklediği için, Akçakoca Kaymakamlığındaki görevine son verilen Doğan Doğan’ın AK Parti iktidarı döneminde zaten torpille işe alındığını itiraf etti.

Ahmet Davutoğlu’nun AK Parti ile yollarını ayırması ile birlikte, Davutoğlu destekleyenlere yönelik cadı avı devam ediyor.

Ahmet  Davutoğlu akrabası ve onu destekçisi olduğu gerekçesi ile, Akçakoca Kaymakamlığındaki görevine son verilen ve yerine AK Parti üyesi yeni birinin alınmasını haklı göstermeye çalışan AK Parti Akçakoca Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Caner Kalmukoğlu, Doğan Doğan için, “işe girerken de Davutoğlu sayesinde girmişti” itirafında bulundu.

AK Parti Akçakoca Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Caner Kalmukoğlu

 Kalmukoğlu, Doğan Doğan’ın ekmeğinden edilmesini, “ İşe girerken de Davutoğlu sayesinde girmişti,  o zaman sıkıntı yoktu,  haber yapılmamıştı.  Hep Ak parti aleyhine haber yapılıyor,  yazık oluyor sizin haberciliğinize…” açıklaması ile savundu.

Kalmukoğlu’nun sosyal medyada yaptığı açıklamaya sert tepki gösteren takipçiler, “ AK Parti üyesi olmayanlar açıklatan gebersin mi, hani sizin adaletiniz “tepkisinde bulundular.

Yorumlar

Yorumlar
Bu her partide böyleydi ve böyle olacak. AKP'ye laf atma saçmalığına girmeyin.
Ahmet 10.03.2020 - 23:29:44
Zaten sizden ne koy olur ne kasaba buda kanıtı biz zaten biliyorduk akcakoca GebekeseKP idi bu da kanıtı
Atlas Silkindi 10.03.2020 - 11:46:18
"Ülkede başıboş dolaşan bir yok edici var, temel direkleri birer birer kesiyor, sonunda yapının başımıza çökmesini sağlamaya çalışıyor. Acımasız bir yaratık, akla sığmaz bir amaçla harekete geçmiş durumda.."
SEDAT 9.03.2020 - 17:47:23
doğru demiş siz istanbul belediyesine bakın bide iktidara gelseler alimallah
Alma mazlumun ahini cikar aheste aheste. Hani torpil yoktu ayni aileden is imkani saglananlar var. Hani ayni gemideydik.
Karadenizli 9.03.2020 - 16:43:34
Reise biat etmeye devam (sevgili aktröller)Yoksa ipiniz?
Demek ki neymiş.! AKP işe alımlarda, Yandaş, Akraba, Eş Dost olanları işe alıyormuş. Sen gel bunlardan, Dürüstlük bekle, Kul hakkı nasıl yenir bu tarifte yazılı.
yeni