Back To Top
Yaşadıkları Şehri Keşfettiler

Yaşadıkları Şehri Keşfettiler

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.03.2020
Yaşadıkları Şehri Keşfettiler
- A +

 Düzce'deki Turizm kaynaklarının değerledirilip verimli kullanılması amacıyla Dr. Faruk Özlü ve ekibi tarafından oluşturulan BELTUR A.Ş. ilk şehir turu yapıldı. Kadınlar gününe özel olarak düzenlenen tur "Yaşadığın şehri keşfet" sloganı ile başladı. Tur programı BELTUR A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Yılmaz ve Sosyal Yardım İşleri Müdürü Gönül Asuk’un koordinesinde gerçekleşti.

 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü tarafından turizm potansiyeline yönelik önemli kararlar alınmış bu kapsamda BELTUR A.Ş. Kurulmuştu. Düzce'yi ulusal çapta daha sonra da uluslararası Turizm sektöründe parlayan bir yıldız haline getirmek için kurulan BELTUR ilk şehir içi tur programını düzenledi.

8 Mart kadınlar günü nedeniyle kadınlara yönelik düzenlenen tur programı, BELTUR A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Yılmaz ve Sosyal Yardım İşleri Müdürü Gönül Asuk'un koordinatörlüğünde gerçekleşti.

Şehir turu kapsamında Düzce'li kadınlara yönelik gezi programı sabah karanfil dağıtımı ile başladı. Aydınpınar Şelalesi, Efteni gölü, Konuralp Kültür turunun ardından Erguvan tesislerinde yemek molası verildi. Program öğle molasının ardından Yığılca Sarıkaya mağarasının gezilmesi ile sona erdi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni