Back To Top
Akçakoca'da 6 kişi vefat etti

Akçakoca'da 6 kişi vefat etti

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -8.03.2020
Akçakoca'da 6  kişi vefat etti
- A +

1- Beyören köyünden,

Nezarettin ve Rahime Akça'nın oğlu,İsmail, İsa,Erkan, Neşe, Ayşe ve Sezer Akça'nın kardeşleri

İhsan Akça vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle, Beyören köyünde toprağa verilecektir.

***

2- Hacıyusuflar mahallesinden,

Merhum Hasan Yanmaz'ın oğlu, Fatma Yanmaz'ın eşi, Akçakoca esnaflarından Nevzat, Nihat Yanmaz ve İlknur Aydemir'in babaları,

Ziya Yanmaz vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle Merkez camiinde kılınacak namazın ardından Yukarı mahalle mezarlığına defnedilecektir.

3- Deredibi köyünden

merhum Salim Temeldaş’ın eşi; orman işletmesinden emekli Recep Temeldaş, Hasan, Selahattin, Şerafettin ve Nurettin Temeldaş’ın anneleri Şahinder Temeldaş vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Deredibi köyünde defnedilecektir.

***

4- Akçakoca esnaflarından

ayakkabı tamircisi merhum Ahmet Özkardeş’in eşi; emekli vaiz Muhsin Tandoğan’ın kayınvalidesi; Erdemir’den emekli Ali Özkardeş’in annesi Emine Özkardeş vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Merkez camiinde namazı kılındıktan sonra Yukarı Mahalle mezarlığında defnedilecektir.

***

5 – Kapkirli mahallesinden

Merhum kaptan Ahmet Gökcan’ın oğlu; merhum Hayrettin Gökcan’ın kardeşi; Gülay, Nuray, Şenay’ın babaları, ayakkabıcı Burhan Gökcan vefat etmiştir.

Cenazesi bugün İkindi namazını müteakip Kapkirli camiinde namazı kılındıktan sonra Kapkirli mezarlığında defnedilecektir.

***

6-  Osmaniye mahallesinden

Hamit ve Asiye İlhan’ın kızı; merhum Fehmi ve Rahmi İlhan’ın kız kardeşleri; Sami İlhan ve Aynur İleri’nin ablaları; Fatma İleri, Neriman Çakmak ve merhum Ayşe Çakmak’ın anneleri; emekli ordu mensubu Engin İleri’nin kayınvalidesi; Orhan Bilgin ve Damla Tuğba İleri’nin anneannesi; Cengiz, Cemal, İsmail Cevdet ve Selçuk Çakal’ın babaannesi; Savaş İlhan’ın halası Hacı Hacer İlhan Cambaz vefat etmiştir.

Allah rahmet eylesin.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni