Back To Top
Akçakocalı Tır Şoförü, Bolu'da Tırın Altında Kaldı...

Akçakocalı Tır Şoförü, Bolu'da Tırın Altında Kaldı...

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -7.03.2020
Akçakocalı Tır Şoförü, Bolu'da Tırın Altında Kaldı...
- A +

 Akçakoca’ya bağlı Beyören köyüne kayıtlı tır şofü İhsan Akça, Bolu’da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

Olay, sabah saatlerinde Bolu’da meydana geldi.  Tır şoförlüğü yaptığı öğrenilen 1982 doğumlu İhsan Akça’nın, adres sormak için yaya olarak karşdan karşıya geçerken, karşı yönden gelen bir başka tırın  altında kaldığı öğrenildi.

Görgü tanıklarının haber vermesi üzerine olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan Akça’nın kurtarılamadı, vefat ettiği ve hastane morguna kaldırıldığı öğrenildi.

Olaya karışan tır şoförü jandarmalar tarafından göz altına alınırken, acı olayı duyan 2 çocuk babası İhsan Akça’nın akrabaları Akçakoca’dan Bolu’ya akın etti.

Yorumlar

Yorumlar
Babama bunu yapanların hepsini cezaevine atıcaz ve ben bu işin peşini ölene kadar bırakmıyacağım gerekirse gece gündüz ders çalışıcam avukat olucam babama bunu yapanların hepsine cezalarınıda ben vericem bize bu acıyı yaşatanların hepsi cezalarını çekicek adalet cezalarını verse bile ben büyüyünce bu işin ipince ayrıntısına kadar araştırıcam kimin suçlu veya kimin suçsuz olduğunu bulucam!. Ve yalan yanlış haberler yapmayın benim babama tır çarpmadı
yeni