Back To Top
TED Koleji Düzce'ye Hayırlı Olsun

TED Koleji Düzce'ye Hayırlı Olsun

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -6.03.2020
TED Koleji Düzce'ye Hayırlı Olsun
- A +

 23 yıldır eğitim sektöründe önemli başarılara imza atan Önder Tonyalı Doğa Koleji ile yolların ayrıldığını, artık TED Koleji ile yola devam edileceğini açıkladı. Tonyalı'nın müjdeli haberi yüzlerce öğrenci, öğretmen ve veliyi sevindirdi.

 23 yıldır Düzce'de eğitim sektöründe faaliyet gösteren Öncü Kültür ve Eğitim Vakfı Başkanı Önder Tonyalı, Bolu ve Düzce'deki okullarından Doğa koleji ile yolların ayrıldığını bildirdi. Doğa Okulları Türkiye genelinde yaşanan bazı sıkıntılar nedeniyle zor bir süreçten geçmişti. Düzce'nin başarılı iş insanlarından Önder Tonyalı tarafından kurulan Öncü Kültür ve Eğitim Vakfı'nın eğitim kampüslerinde bir süredir Bolu ve Düzce ilinde Doğa Koleji adında eğitim veriyordu. Yüzlerce öğrenci ve veliyi doğrudan ilgilendiren müjdeli haberi Vakıf Başkanı Önder Tonyalı verdi. 

Tonyalı Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada şu notu paylaştı; "Sevgili dostlar, 23 yıl önce kurmuş olduğumuz okulumuzda, çok önemli eğitim görevimiz icra ederken her gün ilk günkü heyecanla çalıştık, her zaman en iyisini istedik. Kurumumuzun Türk Eğitim Derneği (TED) ile bir süredir devam eden görüşmelerimizi sonucunda, Düzce ve Bolu okullarımızın TED Okuluna tam dönüşüm süreci konusunda anlaşmaya varılmıştır. Memleketimize, velilerimize ve tüm çalışanlarımıza hayırlı olsun"

Yorumlar

Yorumlar
Helal sana Önder bey. Bunu başarırsan sen başarırsın . Gururumuzsun.
yeni