Back To Top
İslam Keleş’ten Keskin’e Yanıt

İslam Keleş’ten Keskin’e Yanıt

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -6.03.2020
İslam Keleş’ten Keskin’e Yanıt
- A +

 AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’in basın toplantısının ardından Oxijen Medya sahibi İslam Keleş’ten açıklama geldi. Keleş elindeki belgeleri açıklayacağını bildirdi.

 Oxijen Medya Sahibi İslam Keleş suskunluğunu bozdu. Parti il merkezinde Mustafa Keskin tarafından düzenlenen basın toplantısının ardından cevap hakkı doğan Keleş, şu açıklamalara yer verdi; “Bugün Mustafa Keskin'in düzenlediği basın toplantısını ibretle takip ettim. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı savunmak için kürsüye çıkan Keskin'in asıl amacının Reis değil, kendi ikbali olduğunu gördüm.  Keskin, kullandığı üslup ile milletimizin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu şu günlerde ayrıştırıcı bir dil kullanmayı seçti. Bu dil öyle bir dil ki; içinde yalan da var, tehdit de var, vefasızlık da.. Şimdiye kadar susarak "kızılcık şerbeti" içtiysek Reis'in ilmek ilmek işleyerek bugüne getirdiği davaya saygı ve inancımızdandır. Şimdiye kadar sustuysak, Reis’e olan sevdamız ve davaya bağlılığımızdandır. Bu memlekette bizim AK Partililiğimizi ve yaptığımız hizmetleri kimse sorgulayamaz. Biz şimdiye kadar yaptığımız gibi bundan sonra da Reis’e ve bu davaya, sen ve senin gibilere rağmen hizmet etmeye devam edeceğiz.  

Sayın Keskin, Yaptığın açıklamada, 2002 yılından bu yana davaya hizmet veren il başkanlarını, belediye başkanlarını, milletvekillerini töhmet altında bırakacak sözler söyledin... Sayın Keskin, belgeli borçları AK Parti Düzce İl teşkilatı kaşeli, AK Parti yetkilisi tarafından “elden teslim aldım” imzalı faturalı borçları bile kameralara baka baka inkar ettin. Partiye bugüne kadar emek verenleri hiçe saydın... Pervasız sözlerinle zan altında bıraktığın bu partililerin neferlerinin her birinin cevabını önümüzdeki günlerde ekranlarımızdan izleyebilirsin. Senin ve senin gibi Reis’e ve davaya zarar verenlerle mücadelemiz sonuna kadar devam edecek. Sana gereken cevabı, belgeleri ile birlikte vermek boynumuzun borcu artık!” dedi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni