Başkan Yanmaz, saha çalışmalarını yerinde inceledi  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
Başkan Yanmaz, saha çalışmalarını yerinde inceledi

Başkan Yanmaz, saha çalışmalarını yerinde inceledi

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -5.03.2020
Başkan Yanmaz, saha çalışmalarını yerinde inceledi
- A +

 Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz, göreve geldiği günden bu yana ilçenin mevcut potansiyelini harekete geçirecek çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

Bu doğrultuda ilçedeki saha çalışmalarını sık sık yerinde inceleyen Yanmaz, Yalı Mahallesinde bulunan otoparkı araç trafiğine kapatarak yeşil alan ile park çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Yanmaz, şehir içi parklarda ve sosyal alanlarda düzenleme, peyzaj ve parke taş çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz, ilçede devam eden saha çalışmalarını ziyaret ederek, yerinde kontrol etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Yalı Mahallesi liman bölgesinde yapımına başlanan yeni park alanında çeşitli incelemelerde bulunan Yanmaz, devam eden çalışmalar hakkında teknik personelden bilgi aldı.

Başkan Yanmaz, Temizlik İşleri Müdürlüğünün aralıksız sürdürdüğü temizlik çalışmalarını da yerinde incelemesinin ardından, Fen İşleri Müdürü Yasin Efe  ile birlikte 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkında incelemelerde bulundu..

Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz  Şifalı Su’da hayırsever iş adamı Burhan Özdemir tarafından yapımı devam eden Mescit, Şadırvan ve Tuvalet kabinlerini yerinde inceleyerek Fen İşleri Müdürü Yasin Efe’den teknik bilgi aldı.

Başkan Yanmaz, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. ‘’Ekiplerimiz ilçemizin dört bir yanından aralıksız çalışıyor. Başkanlık makamına geldiğimizden bu yana çalışmalarımız gece gündüz sürüyor. Vakit Akçakoca için çalışma vakti!  Tüm birimlerimize çalışmalarında başarılar diliyor ve teşekkür ediyorum. Akçakoca için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.