Back To Top
Reis bugünleri de mi görecekti!?

Reis bugünleri de mi görecekti!?

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -5.03.2020
Reis bugünleri de mi görecekti!?
- A +

 Yaşadığımız  ekonomik kriz AK Parti Düzce teşkilatını vurdu. Kemer sıkma kararı alan AK Parti İl başkanı Mustafa Keskin, "operasyona" Metin Kaşıkoğlu döneminde kurulan AK Parti Basın Birimini kapatmayla başladı. 

Kitle iletişim araçlarının önemli olduğu günümüzde bir ilke imza atan AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, bugüne kadar Düzce Basını ile AK Parti arasında köprü vazifesi gören Basın Biriminin kapısına kilit vurdu. Birim sorumlusu Ali Büyükaydın'ın işine son veren Keskin,  parti sekreteri bayan çalışanı da  işten attı.

Düzce kamuoyu tarafından şaşkınlıkla karşılanan karar,  tartışmaları da beraberinde getirdi.

Bakmakta zorluk çektiği  çocuğunu cami avlusunda  bir hayırsever görene kadar, aç kalmasın diye, içi süt dolu biberonla bırakanlara ( uygun cümle bulamadım)   bile rahmet okutan  il başkanı Keskin, çalışma yasalarını hiçe sayarak iki parti çalışanını  sosyal haklarını hiçe sayarak işten çıkarması tepkilere neden oldu.

Alınan işten çıkarma kararının  parti  genel merkezi ve il yönetim kurulu  onayı ile yapılıp yapılmadığı bilinmezken, Düzce’de 2 milletvekili, 5 belediyesi, sayısız belediye meclisi ve il genel  meclis üyesi olan, on binlerce  parti üyesine sahip  AK Parti’nin  nasıl bu hale geldiğini - getirildiğini  konuşuyor.

Yedi düvele karşı "kora kor ölüm kalım kavgası" veren AK Parti’nin kurucusu ve genel başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın partisini,  çalışanlarının maaşını  ve oturdukları  parti binasının kirasını  "ite kaka" ödeye bilen;  seçim dönemleri başta olmak üzere,  muhtelif dönemlerde esnafa  yaptırdıkları işlerden kalan  borçlara sahip çıkmadıkları için bir sürü mağduriyete neden olan,  yaşadıkları mali kriz nedeniyle  işsiz kalan yerel basının sorunlarına sahip çıkacakları yerde, "100 liralık" kandil ilanlarını bile kesen  ve gelinen son noktada partinin kepenklerini indirme noktasına nasıl getirildiğini merak ediyor.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni