KEŞİR, MİNİK EMİRHAN’A MORAL OLDU  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
KEŞİR, MİNİK EMİRHAN’A MORAL OLDU

KEŞİR, MİNİK EMİRHAN’A MORAL OLDU

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -2.03.2020
KEŞİR, MİNİK EMİRHAN’A MORAL OLDU
- A +

 Düzce AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir Ankara’da tedavisi devam eden koyu Düzcespor taraftarı Emirhan Aydoğan’ı ziyaret ederek moral verdi. Emirhan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yazdığı mektubu ulaştırması için Milletvekili Ayşe Keşir’e teslim etti.

 

Koyu bir Düzcespor taraftarı olan ve geçtiğimiz günlerde Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu ve Kulüp Yöneticileri Zekeriya Korkmaz, Erkan Seçkin, Ali Tokgöz’ün ziyaret ettiği ve imzalı forma hediye ettiği Emirhan’a bir ziyaret de Milletvekili Ayşe Keşir’den geldi. Geçirdiği hastalık sonucu Ankara’da tedavisi devam eden Düzceli Emirhan Düzce’nin sevilen Milletvekili Ayşe Keşir ile buluştu. Emirhan’ın tedavi gördüğü hastaneye giden Ayşe Keşir doktorlardan Emirhan’ın tedavisi hakkında bilgi aldı. Düzce’de Sağlık alanında gösterdiği çaba ve çalışmalar ile isminden sıkça söz ettiren Keşir, Minik Emirhan’a yapmış olduğu ziyaret ile moral oldu.

ERDOĞAN’A MEKTUP GÖNDERDİ

Minik Emirhan, tedavi gördüğü hastanede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a mektup yazdı. Üzerinde “Tayyip Dedeme” yazılı zarftaki mektubu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ulaştırmak üzere teslim alan Ayşe Keşir sosyal medyadan şu mesajı paylaştı; “Kadın Kolları Çay Mahallesi temsilcimiz Şerife Aydoğan'nın bir süredir #Ankara'da lösemi tedavisi gören oğlu Emirhan evladımızı ziyaret ettik. Cumhurbaşkanımıza yazdığı mektubu teslim aldık. Emirhan’a Allah'tan şifâ diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.