Back To Top
Play of maçlarında 3 hafta geride kaldı

Play of maçlarında 3 hafta geride kaldı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -24.02.2020
Play of maçlarında 3 hafta geride kaldı
- A +

 Düzce süper amatör play of maçlarında Cumartesi menüsünde Kaynaşlı Belediyespor Çamlıspor’u 3-0 yenmeyi başardı.

Maça iyi başlayan taraf Kaynaşlı Belediyespor olurken 30.dakikada Özkan’ın attığı gol ile Kaynaşlı Belediyespor 1-0 öne geçti. İlk yarıda başka gol olmayınca devre Kaynaşlı Belediyespor’un 1-0 üstünlüğü ile bitti. İkinci yarıya Kaynaşlı Belediyespor daha baskı başlarken 61.dakikada Sonercan 77 dakikada Erdem’in attığı gollerle 3-0 öne geçti. İlerleyen bölümlerde başka gol olmayınca müsabakayı Kaynaşlı Belediyespor Çamlıspor’u 3-0 yendi.

 CUMAYERİ BELEDİYESPOR-AKÇAKOCASPOR: 1-1

Müsabaka Cumayeri ilçe sahasında oynanırken devre 0-0 sonuçlandı. İkinci yarıda Cumayeri Belediyespor 55.dakikada Aras ile 1-0 öne geçti. Bu dakikadan sonra Akçakocaspor beraberlik için rakip kalede gol aradı. Maçın 81.dakikasında aradığı golü bulan Akçakocaspor durumu 1-1 yaptı. İlerleyen bölümlerde başka gol olmayınca müsabaka 1-1 sona erdi.

 AYDINPINARSPOR-GÖLYAKASPOR: 1-1

Müsabaka Nurettin Zafer sahasında saat 14 00 de başladı. İlk yarı karşılıklı ataklar sonucunda gol sesi çıkmadı. İkinci yarı oyunda ağırlığını koyan Gölyakaspor aradığı golü bulunca 1-0 öne geçmeyi başardı. Bu golden sonra Aydınpınarspor atak üzerine atak yaptı. Maçın son bölümlerinde Aydınpınarspor durumu 1-1 yapan golü buldu. Maçın son düdüğü ile müsabaka 1-1 sona erdi. Düzce süper amatör play off maçlarınaönümüzdeki hafta devem edilecek.

 BAL’DA İKİ MÜSABAKA OYNANDI

İlimizi temsil eden Çilimli Belediyespor Haymanaspor’u 2-1 ile geçerken Beyköy Belediyespor Kırıkkalespor’a 5-1 yenildi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni