Back To Top
Okan Başkan İşi Bitirdi! Gezi Teknesi Akçakoca’ya Çok Yakışacak

Okan Başkan İşi Bitirdi! Gezi Teknesi Akçakoca’ya Çok Yakışacak

 - 8 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -23.02.2020
Okan Başkan İşi Bitirdi! Gezi Teknesi Akçakoca’ya Çok Yakışacak
- A +

Okan Yanmaz: İlçemiz turizmini daha ileri seviyeye taşımak için aldığımız 30 metre boyunda,içerisinde 170 kişilik restoran ve 400 kişi kapasiteli teknemizi Antalya’da yerinde inceledik.Dört mevsim hizmet verecek olan teknemiz Akçakoca’mıza hayırlı olsun.

 İlçe turizmini daha da ileriye taşımak için vites yükselten Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz, Ocak ayı belediye meclisinde gezi teknesi alınması kararını hayata geçiriyor.

Karadeniz’in incisi Akçakoca’ya gelen misafirlerin ve bölge halkının doğal ve tarihi güzelliklerden daha iyi faydalanmaları için farklı farklı projelere imza atan belediye başkanı Okan Yanmaz, daha önce alınmasına karar verilen gezi teknesini yerinde görmek için Antalya’ya gitti.

bakım ve onarımı başladı

Akçakoca Belediyesi tarafından alınacak 30 metre boyunda Gezi Teknesinin durumunu görmek için kurmaylarıyla Antalya iline giden Başkan Okan Yanmaz, bakım – onarım için kızağa alınan tekneyi yerinde inceledi.

30 metre boyunda- 170 kişilik restorant

Her platformda, Akçakoca’yı turizmde öncelikli yerler arasında olması her türlü fedakarlığı yapacağını söyleyen Başkan Yanmaz, daha önce pazarlığı yapılan  teknenin 30 metre boyunda olacağını, içerisinde 170 kişilik restoran ve 400 kişi kapasiteli teknenin dört mevsim  hizmet vereceğini söyledi.

Yorumlar

Yorumlar
İşte bu. Hakikaten süper olur. Deniz kenarı bir kasaba için olması gereken hizmet. Teşekkurler.
Çok güzel. Size birşey söyliyimmi. Doğma büyüme Akçakocalıyım. Ömrümde hiç tekneye binmedim gezi teknesi yoktu vardıysada ben görmedim. Umarım tekne yolculuğu fiyatı makul olur. Düşünsenize Akçakocadan bin Ereğli limanda yada karasuda in gez. Ömrümde bir ilk olur. Turist gibi aylecek biner gezeriz imkan olur inşallah. Güzelim sahillerimizi doğayı denizden yüzerek değil bir gezi teknesiyle gezer görürüz. Çok çok sevindim. Akçakocamıza Hayırlı uğurlu olsun.
meraklı 24.02.2020 - 19:26:26
eni boyu kapasitesi vb. bir çok rakam verilmiş ama nedense fiyatı belirtilmemiş. yoksa bedava mı alınıyor bu tekne?
VATANDAŞ 24.02.2020 - 17:22:20
Bu haberi duyunca şoke oldum.Hangi akıl hangi vicdan ya al birini vur ötekine Cüneyt bu kadar borca soktu 120 milyon borç var deyip gelir gelmez suya YÜZDE ELLİ ZAM yapacan Ocak ayında da YÜZDE 12 zam yapacan sonrada tekne alıp keyif çatacan .Alkış sana sayın YANMAZ .Bizler balıkçılar olarak küçücük teknelerimizi liman denilen yerde adı sadece liman gerekli şekilde koruyamazken fırtınalı havalarda bile koca koca balıkçı teknelerinin liman içinde sağlıklı şekilde kalamadıklarından Ereğli limanına zor şartlarda bile gittikleri bir yerde sen bu tekneyi nasıl muhafaza edecen.Sezon kaç ay ne kadar gezi yapacan her akşam poyraz denizin masum olduğu zamanlar sayılı Allah size akıl versin.Bu tekne Belediyeyi batırır.Bakımı kaptan maaşı çalışanlar derken Akçakoca halkına ne artısı olacak.Sayın YANMAZ sen buraları Fethiye Bodrum Marmaris falan mı sandın.YAZIK YAZIK ÇOK YAZIK ne diyelim her şey zamanı gelince konuşulacak.
Tebrikler, v
1.790.000,- TL değer üzerinden satışa çıkan 2011 yapımı çift dizel motorlu 170 kişi kapasiteli kısa mesafe gezi teknesi, Tadilat ve tamirat gerekiyor. Yat limanı barınağı gereken, ticari amaçla üretilen tekne için mevsimsel işe alınacak işçi sayısı, Güvenlik durumu nedir.? Turizm için yatırıma teşvik etmek gerekir. Belediye Turizm tanıtımı yapar, Heykeltıraş misafir eder kalıcı eserler yapar, Sahne sanatları için İstanbul tiyatro ve şan bölümü öğrencilerini misafir eder şöhret öncesi onları misafir eder. Köylerde ağaç işleri ile hediyelik yöresel eşya yapımını teşvik eder. Köylerde köylülerin emeklerini pazarlamak için ön ayak olur. Kütüphane açar, Halkevleri açar, Sahillerden tüm halkın faydalanması için tedbir alır, Balık üretimi, avlanması gibi tatlı su girişimleri yapar. Vatandaşın parasına malına zarar vermek bu. Millet aç, işsiz geçinemiyor Başkan festival, yarışma, gezme tozma satmak peşinde.
Klm 2/24/2020 -
Allah akıl fikir versin. Akçakoca halkına ne büyük bir hizmet...
Allah akıl fikir versin. Bedelini ilçe halkı ödeyecek, anlamsız, gereksiz ölü bir yatırım. Şaşkın mirasyedi gibi yapılan harcama. Akçakoca'lı olarak yapılan bu saçmalığa çok üzüldüm. Çocuk aklı ile hareket etmek gibi bir şey. Yazık oldu paralara.
yeni