Back To Top
AK Partili hukukçu eski vekilden Kavala Tepkisi!

AK Partili hukukçu eski vekilden Kavala Tepkisi!

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -20.02.2020
AK Partili hukukçu eski vekilden Kavala Tepkisi!
- A +

 2 dönem AK Parti Düzce milletvekiliği ve AK Parti Düzce İl Başkanlığı yapan hukukçu Metin Kaşıkoğlu'ndan Osman Kavala tepkisi...

Metin Kaşıkoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Gezi davasından beraat kararı verilerek tahliye edilen Osman Kavala, tahliyesi beklenirken geceyarısı bir başka soruşturma çerçevesinde gözaltına alındı. Öğrendiğimiz ve evrensel hukuk kurallarının alt üst olduğu bir durum daha.." diyerek tepki gösterdi.

İşte o paylaşım:

Kaşıkoğlu, çocuklarına ekmek bulamadığı için kendisini yakarak öldüren bir vatandaş ile ilgili olarak da şu paylaşımda bulundu:

Kaşıkoğlu, "Uzun zamandır sosyal medyada yazmıyordum. Sosyal medya orucumuza daha fazla devam edemeyeğimiz günlerden geçiyoruz. Yazmazsak vicdanımız rahat olmayacak. Tarihe küçük bir not da biz düşelim. BİSAV'a kayyum atanmasının hukukta da yeri yoktur, vicdanda da..." diyerek, Ahmet Davutoğlu'nun kurucusu olduğu Bilim ve Sanat Vakfı'na el konulmasına tepki gösterdi.

Yorumlar

Yorumlar
Reis in arkasında herşeye rağmen onu desteklemeye devam eden dava adamı Ibrahim KORKMAZ partiden ihraç edilsin bu da ak partili olarak çıksın hukuk-guguk teranesiyle Reis ve davasına hainlik etsin. Ak parti derhal gereğini yapmalıdır.
Bunun avukat olduğu yerde ben Yargıtay başkanı olurum. Boş beleş bir karakter.
Boş işlerin boş kalfası bu tipler hep menfaat peşinde koşanlardır
yeni