Back To Top
Ertunç Çotuk, Salı günü toprağa veriliyor

Ertunç Çotuk, Salı günü toprağa veriliyor

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -17.02.2020
Ertunç Çotuk, Salı günü toprağa veriliyor
- A +

 Kaldığı apart dairesinde halatla boynundan asılı halde ölü bulunan Ertunç Çotuk’un naaşı, yapılan otopsi işleminin ardından Akçakoca getiriliyor.

Şarkikaraağaç ilçe merkezindeki bir aparttaki dairede kalan Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) Şarkikaraağaç Turizm Meslek Yüksekokulu (MYO) Aşçılık Bölümü 2. sınıf öğrencisi Ertunç Çotuk’tan haber alınamaması üzerine, apart sahibinin eşi dün gece kontrol etmek için gencin odasına girdi. Ertunç Çotuk banyodaki demire, halat benzeri bir şeyle boynundan asılı halde bulan kadın, bağırarak yardım istedi. Sesleri duyan diğer aparttaki öğrenciler yardıma koştu.

NAAŞI BU GECE AKÇAKOCA’YA GELİYOR

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri de sevk edildi. Yapılan incelemede Ertunç Ç'nin yaşamını yitirdiği belirlendi. Kız arkadaşıyla tartıştığı ve bu nedenle intihar ettiği değerlendirilen Ertunç Çotuk’un cenazesi, savcının incelemesinin ardından otopsi için morga konuldu. Ertunç Çotuk’un  cenazesi yapılan otopsi işleminin ardından  Akçakoca’ya getirilerek Yukarı mahallede  toprağa verileceği öğrenildi.

CENAZE TÖRENİ SALI GÜNÜ

Aile kaynaklarından alınan bilgiye göre, Ertunç Çotuk’un bu gece Akçakoca’ya geleceği ve yarın öğle, Yukarı mahalle camiinde yapılacak töreninin ardından Yukarı mahalle mezarlığına defnedileceği öğrenildi.

REKTÖRDEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler, olayın ardından başsağlığı mesajı yayımladı. Rektör Diler mesajında, "Üniversitemiz Şarkikaraağaç Turizm Meslek Yüksekokulu Aşçılık Bölümü 2. sınıf öğrencisi Ertunç Çotuk vefatını derin bir üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayım. Öğrencimize Allah'tan rahmet kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar dilerim" ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

Yorumlar
Kız arkadaşı (sevgilisi) çay bahçesinde zamân zamân garsonluk yapar, ismini bilmediğim bu genç de arada sırada yardım ederdi. Sessiz biriydi. Kızın adı Cansel; İstanbullu. Haberi sitenizden az evvel öğrendim. Çünkü çay bahçesi, yaklaşık dört aydır kapalı. Arada birkaç gün açık olduğu zamânlarda ordan veyâhûd etrâfdan birşey duymadım.
yeni