Back To Top
O Tur Bu Tur Başkan Yanmaz'ı ziyaret etti...

O Tur Bu Tur Başkan Yanmaz'ı ziyaret etti...

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -14.02.2020
 O Tur Bu Tur Başkan Yanmaz'ı ziyaret etti...
- A +

 O Tur Bu Tur Turizm Seyahat Acentesi  Genel Müdürü Ömer Özcan, Akçakoca belediye başkanı M. Okan Yanmaz’ı ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaretin ana gündemi turizm tanıtım faaliyetleri oldu.

2017 yılından bu yana Düzce ve Akçakoca’nın tanıtımı için çalışmalar yapan A grubu turizm seyahat acentesi  O Tur Bu Tur Turizm, Akçakoca ve Düzce genelinin  kültürel, tarihi ve turistik yerlerinin tanıtım çalışmaları  ile ilgili olarak Başkan Yanmaz’a bilgi verdi.

2020 yılında gerçekleştirecekleri projeler ile çalışmalar hakkında Akçakoca belediye başkanı M.Okan Yanmaz ile bir araya gelen Ömer Özcan, Akçakoca’da gerçekleştirilecek turistik faaliyetler ile ilgili olarak istişarede bulundu.

Yapılan görüşme sonrası O Tur Tu Tur genel müdürü Ömer Özcan tarafından Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaza ve eşi Nursen Yanmaz’a hediye takdiminde bulunuldu.

Yorumlar

Yorumlar
Hay maşallah aile boyu ne özlem miş iyi ki başkan seçilmiş her yerde her karede beraber ailecek belediye işleri yürütülüyor.Hakları ödenmez
yeni