Back To Top

BELTAŞ'tan Yatırım İmkanı

BELTAŞ'tan Yatırım İmkanı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.02.2020
BELTAŞ'tan Yatırım İmkanı
- A +

 Düzce Belediye Başkanlığı tarafından geçtiğimiz hafta ihaleye çıkan otobüs işletmesinin ihalesini BELTAŞ almıştı. BELTAŞ tarafından otobüs sahibi olmak isteyen vatandaşların 3 seçenekli modelle otobüs sahibi olabileceğini duyurdu. BELTAŞ tarafından girişimcilere aylık 18 BİN TL gelir garantisi veriliyor.

 Düzce Belediyesi iştiraki BelTAŞ, şehir içi otobüs sahibi olmak ve işletmek isteyen vatandaşlara 3 seçenekli bir modelle yatırım imkanı sunuyor. BELTAŞ Tarafından yapılan açıklamada; Maksimum 340 bin TL ile sınırlı olmak üzere tamamı peşin, Yarısı peşin, yarısı taksit imkanı,  %25 peşin ve ara ödeme ile kalanı taksitle,  olmak üzere üç seçenek sunuyor. 18 bin TL aylık gelir garantisi veriliyor.

Otobüs sahibi olmak isteyen vatandaşlar 60 BİN TL peşinat, araç tesliminde 25 Bin TL ara ödeme ve ayda 5 Bin TL taksil ile aylık 18 BİN TL gelir garantili otobüslerden satın almak isteyen vatandaşların 13-20 Şubat tarihleri arasında Düzce Belediyesi Beyaz masada başvuru formu doldurabilecek. Ayrıca 0380 514 20 34 ve 153 ALo beyaz Masa numaralı hattan ulaşarak detaylı bilgi alınabilecek.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.