Back To Top

ORTAK AKIL İŞE YARADI... MAÇLAR AKÇAKOCA

ORTAK AKIL İŞE YARADI... MAÇLAR AKÇAKOCA

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.02.2020
ORTAK AKIL İŞE YARADI... MAÇLAR AKÇAKOCA
- A +

 İlk kez Akçakoca TV’nin ortaya çıkardığı play off maçlarının dış sahada oynanacağı haberi infial yarattı.

Play off maçları öncesi Akçakoca şehir stadında başlatılan tadilat çalışması  haberi üzerine harekete geçen Akçakocaspor başkanı Hakan Solak ve kulüp yönetiminin yaptığı görüşmeler sonuç verdi.

İl gençlik Spor Müdürü İsa Yacı, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Bıyık ile yapılan görüşmeden sevindirici haber geldi.

Erdoğan Bıyık ve il müdürü İsa Yazıcı ile birlikte bugün tadilata başlanan Akçakoca şehir stadında inceleme gezisi yapıldı. İnceleme gezisine AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, İYİ Parti İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum, TSO Başkanı Mehmet Pazvant, ilçe gençlik spor müdürü Mehmet Aydın, Akçakocaspor Başkanı Hakan Solak, Genel kaptan Ziya Denizgez ve yüklenici firma yetkilisi katıldı.

Gezi sonrası Abant Kahvecisinde bir araya gelen heyet, hafta  sonu Akçakoca şehir stadında oynanacak Gölyaka maçı ile gelecek maçların Akçakoca şehir standında oynanması için gerekli düzenlemelerin acilen yapılması için prensip  kararı aldı.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.