Back To Top
Akçakocaspor yönetiminden açıklama..Tadilat Ertelensin...

Akçakocaspor yönetiminden açıklama..Tadilat Ertelensin...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.02.2020
Akçakocaspor yönetiminden açıklama..Tadilat Ertelensin...
- A +

 İlk kez Akçakoca TV'de yer lana tadilat haberinin yankıları devam ediyor.  Hafta sonu oynanacak Gölyakaspor maçı öncesi tadilata alınması haberinin kamuoyuna yansıma üzerine harekete geçen Akçakocaspor yönetimi, son gelşimeler hakkında basın açıoklaması yaptı.

İŞTE O AÇIKLAMA

 Kamuoyuna;

Bugün yerel basına konu olan ve bizim de takip ettiğimiz haberlerde belirtildiği üzere;

Bu sabah hiç bir yöneticimiz ya da İlçe Spor Müdürlüğü yetkilisinin haberi olmadan; ilçe stadımızda tadilat başlamış olup, hafta sonu kendi sahamıza oynayacağımız çok kritik mücadele öncesi büyük bir soru işareti akıllara gelmiştir.

Stadımızın tadilata ihtiyacı olduğu açıktır ancak il yöneticileriyle daha önce görüşülmüş ve gerekli olan tadilatın devre arası ya da Play-Off maçları sonrası yapılması konusunda hem fikir olmuştuk. Ancak tadilat işlerini alan firma çalışanları bu sabah tadilata başlayıp bu hafta sonu ve Play-Off boyunca Akçakoca’da oynanacak olan tüm maçlar için sahamızda maç oynamayı engelleyebilecek sorunları beraberinde getirmiştir.

Play-Off maçları sonrası (En fazla 2 ay sürecek) koskocaman bir bahar ve yaz sezonu arası mevcut olacaktır. Kar ve yağış nedeniyle maçların ertelendiği bu hafta tadilat işlemlerine başlamak da bizleri düşündürmektedir.

Bu konunun herhangi bir art niyet ile yapılmamış olduğunu düşünerek tadilatın Play-Off maçlarından sonra yapılması konusunda gereğinin yapılmasını rica ediyoruz.

Akçakocaspor Yönetim Kurulu

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.