Back To Top
Akçakoca Belediyesi ücretsiz hasta nakli hizmeti hızır gibi

Akçakoca Belediyesi ücretsiz hasta nakli hizmeti hızır gibi

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.02.2020
Akçakoca Belediyesi  ücretsiz hasta nakli hizmeti hızır gibi
- A +

Akçakoca  Belediyesi, özel donanımlı Türkiye’nin hangi noktasında olursa olsun Akçakoca’da ikamet eden hastaların  sağlık kuruluşlarına naklini sağlıyor.

Başkan Okan Yanmaz  liderliğinde insan merkezli sosyal belediyecilik anlayışının kitabını yazan  Akçakoca  Belediyesi, ücretsiz cenaze hizmetlerinden sonra sağlık hizmetlerini de vatandaşın ayağına götürmeye başladı.

ALO 153 ARAMAK YETERLİ

ALO 153 Çağrı Merkezi’ni arayıp, muayene ve tedavi olmak için sağlık kuruluşlarına gitmek istediğini söyleyen vatandaşlar, uzman sağlık personelinin refakatinde tam donanımlı ambulanslarla hastanelere ulaştırılacaklar.

Akçakoca Belediyesi’nin yeni uygulamaya koyduğu hasta nakil ambulansının ücretsiz hizmetinden Akçakocalıların çok memnun oldukları öğrenildi.

Yorumlar

Yorumlar
Başta Oksn Yanmaz olmak uzere,seçtiği ekibi ve yardimcilarini tebrik ediyorum.Zor zamanlarimda yanimda olup acımı paylaştilar.Ambulans görevlisi Hakan Başar'ıda insani davranışları ve hatasız araç kullanması sebebiyle ayrıca tebrik ederim.Teşekkürler. Sinan Sadi Uygun
"insan merkezli sosyal belediyecilik anlayışının kitabını yazan" yav arkadaş az yağlayun da başkan eski kilolarına geri dönmesun daaa
yeni